آبمیوه‌گیری جک لالان – محبوب‌ترین و آزمایش‌شده‌ترین آبمیوه‌گیری

چرا آبمیوه سازهای جک لالان اینقدر محبوب هستند؟

دستگاه آب میوه گیری Jack LaLanne یکی از قوی ترین دستگاه های آب میوه گیری است که در بازار پیدا می کنید. این به سادگی آخرین ذره آب را از هر محصولی که با آن تغذیه می کنید خرد، فشرده و استخراج می کند.

قدرت خام محصول به سادگی شگفت انگیز است. اولین باری که از آن استفاده کردیم و تا به امروز از توانایی آن در استخراج مقدار زیادی آب میوه از تقریباً هر محصول تازه‌ای که ممکن است با آن تغذیه کنیم، شگفت زده شده‌ایم.

جک آنقدر افسانه محبوب و دوست داشتنی بود و هست که مردم همچنان به محصولاتی که او تایید می کرد اعتماد می کنند. محصولات همچنان مطابق با استانداردهای قهرمان بسیار محبوب آمریکایی و گورو تناسب اندام هستند.

ویژگی ها و مشخصات:

گریز از مرکز

موتور ۳۰۰۰ دور در دقیقه

بدنه استیل ضد زنگ

فیلتر مش

تیغه های فولادی ضد زنگ با کشش بالا

کانال تغذیه بسیار بزرگ

اجزای قابل شستشو در ماشین ظرفشویی

فوران بدون چکه و

پورت جمع آوری خمیر کاغذ با ظرفیت بالا

ساده و کاربردی

دستگاه های آب میوه گیری جک لالان دستگاه های ساده و کاربردی هستند که وظیفه آب گیری را به خوبی انجام می دهند.

عملیات ساده

این محصول ساده است. بررسی‌های آب‌میوه‌ساز جک لالان تحت‌تأثیر دفترچه‌های راهنمای دقیق ارائه‌شده برای هر دستگاه آب‌میوه‌گیری قرار گرفت. اسناد سنجیده‌شده جزئیات نحوه استفاده از دستگاه، آب‌میوه‌گیری و نحوه آب‌گیری انواع مختلف محصولات، نحوه تمیز کردن و مراقبت را ارائه می‌کنند. برای دستگاه شما و خیلی چیزهای دیگر.

آب میوه بالا

تیم آزمایش‌کنندگان ما که این بررسی‌های جک لالان را گردآوری کردند، از این که دریافتند این تولیدکنندگان آب‌میوه بیشترین مقدار آبمیوه را تولید می‌کنند، شگفت‌زده شدند.

ساکت

یکی دیگر از ویژگی های عالی این است که این دستگاه های آب میوه گیری چقدر بی صدا هستند. افرادی که این بررسی جک لالان را انجام دادند از میزان صدای کمی که تولید می کنند شگفت زده شدند. اگرچه این یک دستگاه گریز از مرکز است، موتور القایی محصول در یک محفظه میرایی صدا با طراحی ویژه قرار می گیرد. این به عنوان Whisper Quite تبلیغ می شود و واقعاً مطابق با نام خود است.

مقرون به صرفه و محکم

دستگاه های آبمیوه گیری جک لالان مقرون به صرفه بوده و استفاده از آن بسیار راحت است. این یک دستگاه محکم است که با مواد درجه یک و با کیفیت بالا ساخته شده است. ممکن است حتی متوجه نباشید که از یک دستگاه ارزان قیمت استفاده می‌کنید، زیرا این دستگاه بسیار خوش ساخت است.

جمع و جور و آسان برای ذخیره

ماشین ها به گونه ای طراحی شده اند که فضای عمودی بیشتری نسبت به افقی اشغال کنند. بنابراین می توانید به راحتی آبمیوه ساز Jack LaLanne Power خود را روی پیشخوان آشپزخانه خود قرار دهید زیرا فضای کمی را اشغال می کند.

راحتی در استفاده

دستگاه آبمیوه گیری ساده و آسان برای جمع آوری آبمیوه است. جدا کردن آن برای تمیز کردن به همان اندازه آسان است. شروع آبمیوه گیری با محصول Jack LaLanne به معنای واقعی کلمه چند ثانیه طول می کشد. این دستگاه آب میوه گیری بدون سر و صدا است که همیشه به دنبال آن بوده اید.

نام قدرتمند

Jack LaLanne، گورو اصلی تناسب اندام، خود مرد نام و نبوغ خلاق خود را به این محصول قرض داد. با چنین تأیید قدرتمندی برای یک محصول واقعا عالی، دستگاه آبمیوه گیری شروع به کار کرد. این دستگاه روند تناسب اندام را در پیش گرفت و این دستگاه آبمیوه گیری بود که بیانیه “همانطور که در تلویزیون دیده می شود” دستگاه قدرتمند بود.