آب و هوای ایران امروز ۱۳۰۱/۰۴/۲۷


فرادید| بر اساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هوای ایران امروز هفتم تیرماه و طی پنج روز آینده در نواحی جنوبی سیستان و بلوچستان، کرمان در جنوب و هرمزگان به ویژه در بعدازظهر و اوایل شب افزایش ابر، باران و رعد و برق و گاهی وزش باد شدید پیش بینی می شود.

این شرایط از چهارشنبه تا جمعه در جنوب شرق فارس و جنوب بوشهر دور از انتظار نیست، همچنین از چهارشنبه تا جمعه در انتهای سواحل دریای خزر ابری همراه با بارش پراکنده باران پیش بینی می شود. کاهش دمای نسبی

از امروز تا جمعه وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در مناطق شرق و شمال شرق پیش بینی می شود. روز سه شنبه علاوه بر مناطق مذکور افزایش سرعت وزش باد در مناطق مرکزی کشور و مناطق مستعد گرد و خاک پیش بینی می شود.

به گزارش فرادید بر اساس گزارش سازمان هواشناسی کشور، طی پنج روز آینده با تشکیل مکرر گرد و غبار بر فراز کشور عراق و انتقال آن به مناطق مرزی غرب و جنوب غرب کشور، کیفیت هوا کاهش می یابد. و منظره هستند. در این مناطق مورد انتظار است.

از امروز تا جمعه دریای عمان و تنگه هرمز شرایط مواج و خلیج فارس در روز سه شنبه و دریای خزر از چهارشنبه تا جمعه مواج خواهد بود. هوای تهران فردا صاف و وزش باد در بعدازظهر با حداقل ۲۶ درجه سانتیگراد و حداکثر ۳۸ درجه سانتیگراد و روز چهارشنبه وزش باد صاف و گاهی شدید با حداقل ۲۵ درجه سانتیگراد و حداکثر دمای ۳۷ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود. درجه.

امروز و فردا اهواز با ۵۱ و ۵۰ درجه گرم ترین و شهرکرد با ۱۲ درجه سردترین است.

هواشناسی ایران