آخرین اخبار از وضعیت مذاکرات باشگاه استقلال با امیر قلعه نویی/ سردار چه برنامه ای برای ژنرال دارد؟ – پایگاه اطلاع رسانی تحلیلی افق


باشگاه استقلال در حال حاضر با چالش بزرگی مواجه است و پس از جدایی فرهاد مجیدی امیدوار است هر چه زودتر سرمربی جدید خود را انتخاب کند و در فصل نقل و انتقالات حضور کافی داشته باشد چرا که نمی خواهد ترانه بزند. موضوع .. بده به پرسپولیس.

به گفته مسئولان باشگاه استقلال اولویت اول آنها برای فصل آینده استفاده از مربیان خارجی است و نام هایی مانند استراماچونی و لوچسکو سرمربی رومانیایی سابق الهلال مطرح شده است اما آنها به خوبی می دانند که در صورت فراهم شدن شرایط کار با پیشنهادی برای مردان خارجی صورت نگرفته است، بازار داخلی مجبور به تعیین سرپرست جدید است و به همین دلیل زمزمه هایی مبنی بر استفاده از مربیان ایرانی به گوش می رسد.

یکی از نام هایی که در روزهای اخیر مطرح شد، امیر قلعه وانی است. مردی که در حال حاضر سرمربی گل گهر سیرجان محسوب می شود اما سابقه هدایت استقلال را نیز در کارنامه خود دارد.

البته یکی از مسئولان باشگاه استقلال در گفتگوی خصوصی در خصوص این شایعه به یکی از همکارانش گفت: آقای قلعه وانی به دلیل اینکه عضوی از خانواده استقلالی است برای ما احترام زیادی قائل است اما استقلالی ها در حال حاضر به دنبال جذب مهمان هستند. ، مربی و اگر از خانه استفاده کند، احترام قلعه نویی در لیست ما نیست.

به احتمال زیاد استقلالی ها اگر نتوانند مربی خارجی بیاورند به دنبال مربیگری جواد نکونام و بازگرداندن مرد موفق فولاد خوزستان به تیم قدیمی خود خواهند بود تا این بار جواد با شغلی جدید راهی استقلال شود.