آخرین اخبار این است که سریلانکا شروع به واکسیناسیون کودکان می کند


طبق گزارشات ، دولت سریلانکا موافقت کرده است که از هفته آینده واکسیناسیون علیه COVID-19 را آغاز کند.

همانطور که وزارت بهداشت در 21 اکتبر اعلام کرد ، فراخوان ها با دانش آموزان 18 تا 19 ساله آغاز می شود و ابتدا واکسن به دانش آموزان داده می شود. فقط واکسیناسیون Pfizer به آنها داده می شود.

آخرین اخبار این است که سریلانکا شروع به واکسیناسیون کودکان می کند

به گفته این وزارتخانه ، همه افراد بالای 20 سال اولین دوز را دریافت کردند و 82 درصد از افراد بالای 20 سال همان دوز را دریافت کردند.

به دنبال کاهش قابل توجه موارد و مرگ و میر ناشی از COVID-19 ، دولت سریلانکا در 1 اکتبر قرنطینه شش هفته ای را پایان داد.

آخرین اخبار این است که سریلانکا واکسیناسیون را با زنان باردار آغاز می کند

دولت همچنان محدودیت های شدیدی را برای رفت و آمد مردم اعمال می کند. جلسات عمومی ممنوع شد و قطارها متوقف شدند.

به گفته متخصص بیماری های عفونی پیشرو در دولت ، خانواده ها ممکن است امسال در خارج از هالووین با ترفند یا درمان راحت باشند ، زیرا موارد کووید -19 در ایالات متحده کاهش می یابد ، به ویژه در میان کودکان واکسینه شده در برابر این بیماری. در “وضعیت اتحادیه” CNN روز یکشنبه ، دکتر. آنتونی فائوچی می گوید فصل تعطیلات زمان خاصی از سال برای بچه ها است و آنها باید “بیرون بروند” و “از آن لذت ببرند”.

وی در ادامه گفت که هرکسی که قصد دارد هالووین را در 31 اکتبر جشن بگیرد ، باید در نظر داشته باشد که در صورت عدم انجام این کار ، “لایه محافظ اضافی” را تزریق کند. تا کنون ، واکسن های COVID-19 برای استفاده در افراد 12 سال به بالا تأیید شده است. در جلسه ای که قرار است اواخر اکتبر برنامه ریزی شود ، سازمان غذا و دارو درخواست فایزر برای مجوز اضطراری برای استفاده از واکسن خود برای کودکان 5 تا 11 ساله را پذیرفته است.

روزانه 95،000 مورد اضافی از COVID-19 در سراسر کشور گزارش می شود. فائوچی روند نزولی را “خبر خوب” ارزیابی کرد ، اما در مورد ادعای موفقیت زودهنگام هشدار داد و خاطرنشان کرد که موارد قبلاً پس از سقوط دوباره افزایش یافته بود. وی گفت که مایل است تعداد موارد قبل از لغو اقدامات همه گیر COVID-19 مانند استفاده از ماسک در داخل خانه و مکان های عمومی به کمتر از 10 هزار نفر در روز کاهش یابد.

نخست وزیر ، اسماعیل صبری یعقوب ، اعلام کرد که محدودیت سفرهای بین ایالتی از روز دوشنبه برداشته می شود. او مدعی است که مالزیایی هایی که تمام واکسیناسیون خود را انجام داده اند ، اکنون می توانند برای تعطیلات به ایالت های دیگر بروند و سپس به کشور خود بازگردند.

به گفته اسماعیل ، مالزیایی ها می توانند بدون اجازه قبلی به خارج از کشور بروند ، اما همچنان باید هنگام بازگشت از سفر ، آزمایش ویروس و قرنطینه را ارائه دهند. وی در پخش ملی روز یکشنبه گفت که دولت در حال بررسی وضعیت است تا مشخص شود آیا بازگشایی مرزهای کشور برای بازدیدکنندگان خارجی بی خطر است یا خیر.

آلن وست ، علاقمند به چای و خطیب سرسخت ، نامزد جمهوریخواه برای فرمانداری تگزاس ، روز یکشنبه با بیماری کووید -19 در بیمارستان بستری شد. با این حال ، به گفته خانواده اش ، او “خوب است”. “من مشکلی ندارم. آسوشیتدپرس از بیمارستانی در پلانو ، حومه دالاس ، با وست تلفنی صحبت کرد. وست در یک مکالمه تلفنی کوتاه گفت: “من فقط در حال آرامش هستم.” او ادعا می کند که خواب خوبی داشته است و انتظار می رود که نتایج اشعه ایکس قفسه سینه صبح زود گرفته شود.

آخرین پست های نیکی اتکیسون (نمایش همه)دیدگاهتان را بنویسید