آرسنال و کریستال پالاس در ۱۴ آگوست ۱۴۰۱ پخش زنده شدند


آرسنال و کریستال پالاس امشب به مصاف یکدیگر خواهند رفت. برای تماشای پوشش زنده بازی آرسنال و کریستال پالاس در ۱۴ آگوست ۱۴۰۱ با ما همراه باشید.

آرسنال چشمگیر میکل آرتتا در بازی افتتاحیه فصل جدید لیگ برتر، میزبان کریستال پالاس پاتریک ویرا در سلهرست پارک است. برای تماشای پوشش زنده بازی آرسنال و کریستال پالاس در ۱۴ آگوست ۱۴۰۱ با ما همراه باشید.

آرسنال و کریستال پالاس در ۱۴ آگوست ۱۴۰۱ پخش زنده شدند

آرسنال که فصل گذشته در پلی آف لیگ قهرمانان اروپا مقابل تاتنهام آنتونیو کونته شکست خورد و پنجم شد، در فصل جدید رقابت‌ها هزینه زیادی کرده و دو بازیکن دیگر از سیتی به نام‌های الکساندر زینچنکو و گابریل ژسوس را نیز به خدمت گرفته است. فابیو ویرا، ستاره فصل گذشته پورتو را به خدمت گرفت.

آرسنال در تور پیش فصل عملکرد خوبی داشت و در ۵ بازی به ترتیب نورنبرگ، اورتون، اورلاندو، چلسی و سویا را شکست داد و در دو بازی اخیر مقابل چلسی و سویا در حالی که مجموعا ۱۰ گل به ثبت رسانده بود، این کار را نکرد. دریافت هر هدف!

با این حال، کریستال پالاس پت ویرا یکی از بهترین تیم های جزیره در سال گذشته بود که در دو بازی مقابل آرسنال با یک برد و یک تساوی شکست نخورده بود. اما برای تماشای پوشش زنده بازی آرسنال و کریستال پالاس در تاریخ ۱۴ آگوست ۱۴۰۱ در شروع مسابقه یعنی ساعت ۲۳:۳۰ از یکی از لینک های زیر استفاده کنید:

لینک ۱: پخش زنده بازی آرسنال و کریستال پالاس در ۱۴ اوت ۱۴۰۱

لینک ۲: پخش زنده بازی آرسنال و کریستال پالاس در ۱۴ آگوست ۱۴۰۱

انتهای پیام