آزار هواداران حاشیه در انتخاب سنگین پرسپولیس/ مدافع محبوب گل محمدی از پرسپولیسی بودن پشیمان شد؟ – پایگاه اطلاع رسانی تحلیلی افق


یکی از اعضای باشگاه پرسپولیس که هنوز قراردادش را امضا نکرده رامین رضاییان است. رامین موافق و مخالف هواداران و پیشکسوتان پرسپولیس در گفت و گو با یکی از برنامه های تلویزیونی اعلام کرد که هیچ پیشنهادی از سوی باشگاه پرسپولیس به او نشده و وضعیت او برای فصل آینده مشخص نیست.

همانطور که از صحبت های رامین مشخص است، احتمال جدایی این بازیکن از پرسپولیس زیاد است و این احتمال وجود دارد که در فصل آینده رضاییان را در تیم دیگری ببینیم. رضاییان پس از تعویض در دیدار مقابل فجر بلافاصله با اجازه کادرفنی به رختکن رفت و زودتر از سایر پرسپولیسی ها ورزشگاه را ترک کرد. رامین گفت اصلا حالش خوب نیست و مریض است.

از اردوی پرسپولیس خبر رسید که دیدار مقابل فجر آخرین دیدار رضاییان با پیراهن پرسپولیس بود و این بازیکن از جمع سرخ پوشان جدا خواهد شد. رامین که ارزش های ویژه ای هم دارد، اخیرا از تعطیلی پرسپولیس در این فصل با بازی چند بازیکن در یک برنامه تلویزیونی انتقاد کرد و این موضوع باعث عصبانیت هم تیمی هایش و یحیی گل محمدی شده بود.

آزار هواداران حاشیه در انتخاب سنگین پرسپولیس/ مدافع محبوب گل محمدی از پرسپولیسی بودن پشیمان شد؟

حتی یحیی در پاسخ به صحبت های رامین و انتقاد از رفتار او گفت: رامین این ترم امتحان کرد و از او تشکر می کنم. یک بازیکن ملزم به بحث در مورد مسائل فنی و هم تیمی های خود نیست. تیم بی عیب و نقصی وجود ندارد اما این گفتگو نباید رسانه ای شود. در واقع اگر خودت را به جای بقیه بازیکنان بگذاری در تیمی که همه با آن جنگیدند موثر خواهد بود. آنها فصل سختی را پشت سر گذاشتند.

باشگاه پرسپولیس مدت هاست با دانیال اسماعیلی، مدافع راست سپاهان برای دفاع راست مذاکره کرده و به توافق رسیده است. قرارداد اسماعیلی فر با پرسپولیس این روزها باید امضا و افشا می شد. اما در ۲۴ ساعت گذشته و با حضور پررنگ اسماعیلی فر در پرسپولیس اتفاق تازه و در واقع بسیار عجیبی افتاد که در فوتبال ایران هم شاهد آن هستیم. پس از جدی شدن جدایی رامین، هواداران این بازیکن که در اقلیت نبودند به صفحه شخصی دانیال اسماعیل فر و همسرش رفتند و به این دو مرد حمله کردند و حتی بازیکنان را تهدید کردند که به پرسپولیس نیایند.

حجم این حملات به حدی بود که دانیال مجبور شد هرگونه مذاکره با پرسپولیس برای انتشار ماجرا را تکذیب کند. اسماعیل فر در حالی که در روزهای گذشته مذاکرات مثبتی با باشگاه پرسپولیس داشته است، گفت: هیچ مذاکره ای با پرسپولیس انجام نداده است. اما هجمه هواداران حاشیه ای پرسپولیس باعث شده دانیال فعلا تمایلی به پرسپولیسی شدن نداشته باشد و مشخص نیست تکلیف این بازیکن برای پیوستن به پرسپولیس چیست.