آغاز روند اجرای قانون رتبه بندی معلمانبه گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، نشست مشترک مدیران ارشد آموزش و پرورش ایالت های کشور و اعضای شورای معاونین با حضور وزیر آموزش و پرورش در همین حوالی برگزار شد.

این جلسه با هدف بررسی آخرین مسائل و موضوعات آموزش و پرورش برگزار شد و در آن مراحل پایانی اجرای قانون استاندارد معلمان و اصول عملیاتی آن مورد بحث و بررسی اعضای شورای معاونت قرار گرفت. رئیس جمهور و مدیران ارشد آموزش و پرورش مناطق کشور به بررسی چگونگی اجرای این قانون در مناطق و مناطق کشور پرداختند.

یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش در این دیدار قانون استاندارد معلمان را فرصتی برای ارتقای نظام آموزشی، صلاحیت معلمان و زندگی معلمان دانست و بر اهمیت اجرای دقیق استانداردهای معلمان توسط ادارات کل آموزش و پرورش تاکید کرد. مناطق . .

بیشتر بخوانید:

وی با تاکید بر مسئولیت کمیسیون های حسابرسی در اجرا و تسریع این قانون، کمیسیون های حسابرسی منطقه ای را موظف به تسریع در روند اجرای این قانون در مناطق و مناطق کرد.

وزیر آموزش و پرورش گفت: پس از تصویب نهایی آیین نامه رتبه بندی در دولت و رفع ایرادات مطرح شده از سوی کمیسیون تلفیق مجلس، روند اجرای این قانون آغاز شده است.

در این جلسه میز کاری با حضور مدیران ارشد حوزه های فناوری، برنامه ریزی و توسعه نیروی انسانی، سنجش و پایش کیفیت آموزش ایجاد شد.

در این جلسه مدیران مرکز فناوری، برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی و سنجش و نظارت بر کیفیت آموزش وزارت آموزش و پرورش هر قسمت را در رابطه با اصول عملکرد رتبه بندی که مرتبط با رشته خود بود، تشریح کردند.

روش انتخاب و کار برای ارزیابان حرفه ای در ایالت ها، استفاده از آخرین مدرک تحصیلی برای اجرای استاندارد، داوطلب شدن اظهارنامه برای تکمیل فرم های شخصی، تکمیل فرآیند امتیازدهی و قرار دادن هر یک از کارکنان در ستون های مختلف به ترتیب. راه ها و … از موضوعات مهم مطرح شده است.این جلسه بصورت آنلاین بود.

انتهای پیام/