آلت تناسلی سالم و انتخاب لباس زیر

یکی از مزایای افزایش توجه انسان مدرن به سلامت جسمی عمومی این است که توجه به سلامت آلت تناسلی نیز افزایش می یابد. مردان بیشتر و بیشتری برای اطمینان از داشتن آلت تناسلی خوب، جذاب و سالم برای ارائه به شریک زندگی خود اقداماتی را انجام می دهند.

در حالی که این توجه به سلامت آلت تناسلی اغلب بر روی خود آلت تناسلی متمرکز می شود، مردان همچنین می دانند که انتخاب های محیطی و سبک زندگی بر داشتن آلت تناسلی سالم یا نداشتن تأثیر می گذارد. این شامل انتخاب یک مرد برای لباس زیر می شود. با وجود گزینه‌های بیشتری برای لباس زیر که برای مردان معمولی وجود دارد، ارزش آن را دارد که کمی کاوش کنید و ببینید که برخی از مزایا و معایب گزینه‌های لباس زیر مردانه محبوب چیست.

مواد

یکی از مواردی که یک مرد باید به آن توجه کند پارچه ای است که لباس زیر از آن ساخته شده است. پارچه های طبیعی مانند پنبه یا ابریشم و پارچه های مصنوعی مانند ابریشم مصنوعی، نایلون یا پلی استر وجود دارد. هر دوی آنها مزایا و معایبی دارند.

– پنبه پارچه ای است که برای اکثر لباس های زیر “استفاده روزانه” استفاده می شود. بادوام است، به خوبی “تنفس” می کند، به خوبی شسته و خشک می شود و قابلیت جذب خوبی دارد. اما برای بسیاری از مردان، پنبه – حتی زمانی که به رنگ های روشن یا پر جنب و جوش رنگ می شود – کمی بیش از حد معمولی یا حتی کسل کننده است.

– ابریشم همچنین طبیعی است، اما درخششی دارد که برای بسیاری از مردان (و زنان) جذاب است. با این حال، ابریشم اغلب به خوبی در برابر شستشوی مکرر مقاومت نمی کند و “لغزی” مواد ممکن است برای برخی آلت تناسلی کمی بیش از حد تحریک کننده باشد. همچنین تمایل دارد گرما را به دام بیندازد و برای پوشیدن زمستان مناسب باشد و برای روزهای گرم تابستان کمتر مفید باشد.

بین مصنوعیریون به راحتی منقبض می شود و احساس نسبتاً لطیفی به آن می دهد. پلی استر بادوام است اما اصلاً به خوبی تنفس نمی کند. در حالی که برای برخی از لباس‌های زیر ورزشی استفاده می‌شود، تمایل به ایجاد بوی قوی (و باکتری) دارد. نایلون که وزن سبک‌تری دارد و در برابر باد مقاوم است، بهترین گزینه برای لباس‌های زیر ورزشی است.

سبک

سبک اغلب یک موضوع ترجیحی شخصی است، اما عواملی وجود دارد که باید در نظر گرفته شوند.

– خلاصه شلوارهای کلاسیک اصلی انتخابی محبوب هستند زیرا راحت هستند، خوب می پوشند و به ویژه از بیضه ها پشتیبانی می کنند. با این حال، از آنجایی که آنها به گونه ای طراحی شده اند که به خوبی قرار بگیرند، ضریب گرما را افزایش می دهند و می توانند بوها را در ناحیه آلت تناسلی به دام بیندازند.

– بوکسورها وقتی مردی می‌خواهد خود را شل کند، بوکسورها پاسخگو هستند. آنها همچنین تمایل به تنفس پذیری بالایی دارند. از آنجایی که گشادتر از شورت هستند، هنگام پوشیدن با شلوار تنگ بیشتر به چشم می آیند. آنها همچنین هیچ حمایتی برای بیضه ها ندارند، و علامت تجاری باز ممکن است به این معنی باشد که آلت تناسلی از بین می رود و به پارچه بیرونی شلوار ساییده می شود – که می تواند ناراحت کننده باشد.

– شورت باکسر. برای برخی، بهترین های هر دو جهان، با پشتیبانی از شورت و طراحی بوکسر. آنها همچنین محافظت بیشتری در برابر پارگی ایجاد می کنند. اما چسبندگی همراه با مقدار بیشتر مواد (در مقایسه با یک کوتاه) همچنین می تواند به این معنی باشد که آنها بیشتر “گرم می شوند”.

– استرپ. یک کیسه ورزشی مشبک که (معمولا) فقط بند هایی آن را متصل می کند، به طوری که باسن باز شود. آنها از بسته بندی محافظت می کنند، اما تمایل دارند چیزها را به گونه ای فشرده کنند که بسیاری آن را ناراحت کننده می دانند.

به طور کلی، لباس زیر نخی بهترین انتخاب برای پوشیدن روزمره است، با نایلون معمولاً برای مسائل ورزشی مناسب است. از نظر استایل، یک مرد باید بسنجید که آیا بسته او نیاز به حمایت بیشتری دارد و آیا گرمای بیشتر یا کمتر برای او مشکل است.

انتخاب صحیح لباس زیر تنها یک قدم در حفظ سلامت آلت تناسلی است. استفاده روزانه از کرم سلامت آلت تناسلی (متخصصین بهداشت روغن Man1 Man را توصیه می کنند که از نظر بالینی ثابت شده است که ملایم و برای پوست بی خطر است) حتی مهمتر است. بهترین کرم‌ها حاوی ویتامین‌های ضروری (A، B5، C، D و E) هستند که به حفظ سلامت مردانه کمک می‌کنند، به‌ویژه زمانی که به صورت موضعی روی خود آلت تناسلی استفاده شوند. بهتر است کرم حاوی ال آرژنین نیز باشد. این اسید آمینه در فرآیندی که رگ‌های خونی آلت تناسلی به طور کامل باز می‌شوند، نقش دارد، بنابراین جریان بیشتری را در طول فرآیند نعوظ فراهم می‌کند.