آمار بمب جدید پرسپولیس نوید نمی دهد/ درباره گران ترین بازیکن لیگ برتر بیشتر بدانید – پایگاه خبری تحلیلی عقوف


توافق پرسپولیس با مهاجم معروف اروپایی - خبرآنلاین

پس از نزدیک به دو ماه مذاکره و گزینه های مختلف، سرانجام باشگاه پرسپولیس با یورگن لوکادیا به توافق رسید و قرارداد رسمی امضا کرد. این بازیکن هلندی با سابقه بازی در باشگاه برایتون و لیگ برتر انگلیس در سطوح مختلف تیم ملی هلند نیز بازی کرده است.

لوکادیا که در نیم فصل گذشته برای بوخوم بازی می کرد، در ۱۱ بازی برای این تیم در بوندس لیگا به میدان رفت و ۲ بازی در جام حذفی آلمان انجام داد. او در مجموع ۵۶۰ دقیقه در فوتبال بوخوم ۲ گل و ۱ پاس گل به ثبت رسانده است.

بیشتر بخوانید:

اطلاعیه رسمی فیفا؛ جام جهانی ۲۰۲۲ یک روز زودتر آغاز می شود

مهاجم هلندی که نیم فصل اول سال گذشته را در برایتون بازی کرد، تنها ۲۲ دقیقه در لیگ برتر بازی کرد و ۱۰۴ دقیقه در جام اتحادیه برای برایتون به میدان رفت.

مهاجم جدید پرسپولیس در فصل ۲۰۲۱-۲۰۲۰ عضو باشگاه سینسیناتی آمریکا بود و تنها ۹ بازی برای این تیم انجام داد و در ۳۵۸ دقیقه بازی تنها یک گل به ثمر رساند. در واقع او در نیمه دوم فصل ۲۰۱۹-۲۰۲۰ در ۱۸ بازی برای سینسیناتی بازی کرد و در مجموع ۱۳۸۲ دقیقه ۲ گل به ثمر رساند.

اگرچه سال گذشته لوکادیا چندان خوب نیست، اما او از سال ۲۰۱۷ تا ۲۰۲۰ ۳۴ بازی برای برایتون در لیگ برتر انجام داده و توانسته ۱۵۳۷ دقیقه بازی در لیگ برتر را به ثبت برساند. او در این مدت ۳ گل و ۱ پاس گل به ثبت رسانده است.

لینک کوتاه: https://ofoghnews.ir/?p=371276