آموزش تهیه شام ​​ / ادویه سبزیجات برای خوش ذوق تر کردن سوپبه گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، قورمه سبزی یکی اجتناب کرده اند خوش ذوق ترین را انتخاب کنید و انتخاب کنید اصیل ترین غذاهای ایرانی است کدام ممکن است در بین مردمان ایران دنبال کنندگان زیادی دارد. در اکثر عوامل ملت ما این غذای لذیذ همراه خود اصل پخت خاصی تهیه تبدیل می شود. برخی اجتناب کرده اند مردمان در پختن سبزیجات استعداد دارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبزی آنها {در میان} قبایل شناخته شده است. یکی اجتناب کرده اند رازهای خوش ذوق شدن این سوپ استاندارد استفاده اجتناب کرده اند ادویه در .

تا حد زیادی بیاموزید:

آموزش تهیه شام ​​ / اصل پخت مرغ کبابی در ترکیه

ترکیبات ادویه طبیعی

چرخ دنده اجباری مقدار
۲ قاشق غذاخوری شنبلیله خشک
موسیر خشک ۲ قاشق غذاخوری
۲ قاشق غذاخوری جعفری خشک
گشنیز خشک ۲ قاشق غذاخوری
۲ قاشق غذاخوری اسفناج خشک
پودر گل محمدی ۲ قاشق غذاخوری
بهتر از پودر ۲ قاشق غذاخوری
۱ قاشق غذاخوری زردچوبه
پودر فلفل سیاه ۱ قاشق غذاخوری
۱ قاشق غذاخوری پودر رازیانه

طرز تهیه فیلینگ سبزیجات

سبزی های مذکور را پس اجتناب کرده اند تازه کردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمیز کردن روی پارچه پهن کنید به همان اندازه خشک شوند.
سبزی ها را بیشتر است در سایه خشک کنید به همان اندازه سیاه نشوند.
سبزی های خشک را در آسیاب هر دو هاون بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوشایند بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترکیب کردن کنید به همان اندازه به سختی ناخوشایند شوند.
پودر سبزیجات را خوشایند ترکیب کردن کنید.
ادویه های تولید دیگری را اضافه کنید.
آب سبزیجات را الک کنید به همان اندازه انصافاً یکدست را انتخاب کنید و انتخاب کنید یکدست شود.
این چاشنی را در ظرفی درگاه دار بریزید.
این ادویه را می توان به همان اندازه ۲ سال در جای خشک را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرماخوردگی نگهداری را انتخاب کنید و انتخاب کنید استفاده کرد.

ایده ها مهم

چاشنی سبزیجات را باید به بیست به همان اندازه نیم ساعت آخر پخت اضافه کنید. پس اجتناب کرده اند افزودن ادویه ها، سوپ را باید حداقل نیم ساعت تولید دیگری روی اجاق بگذارید به همان اندازه سبک ادویه ها گرفته شود.
منصفانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیم قاشق غذاخوری اجتناب کرده اند این ادویه را موجود در سوپ بریزید.
در اصل ادویه ها می توانید همراه خود ملاحظه به ذائقه شخصی هر نوع ادویه را کم هر دو بیش از حد کنید به همان اندازه به سبک دلخواه برسید.
به منظور شما سبک بهتری برای ادویه های شخصی داشته باشید، در مقابل استفاده اجتناب کرده اند ادویه های کنار هم قرار دادن، ادویه ها را در آسیاب دانش کنید به همان اندازه اجتناب کرده اند خالص بودن آن ها مثبت شوید.

انتهای پیام/