آنچه کارکنان باید در مورد آزمایش و سفارشات واکسن بدانند


ARCpoint Labs نشان می دهد که کارفرمایان باید در مورد واکسن اجرایی COVID-19 و دستورات آزمایش چه بدانند

در 9 ژوئیه 2021 ، رئیس جمهور بایدن از برنامه همه گیر اعلام کرد ، یک استراتژی دقیق برای هدایت موثر و مبارزه با هجوم گسترده موارد COVID-19 ناشی از تنوع دلتا را مشخص می کند.

یکی از محورهای اصلی برنامه واکسیناسیون صفر شش گانه ، تلاش برای نزدیک به 80 میلیون آمریکایی است که هنوز اولین واکسن COVID-19 را دریافت نکرده اند. دستور واکسیناسیون و آزمایش پیشنهاد شد که الزامات خاصی را برای درصد زیادی از کارفرمایان ایالات متحده تعیین می کند. و در حالی که هنوز جزئیات زیر سوال است ، کاملاً واضح است که کارفرمایان باید در مورد تاثیر بالقوه بر مشاغل خود فکر کنند و تا آنجا که ممکن است آماده شوند.

برای کمک به کارفرمایان و صاحبان مشاغل ، ما یک راهنمای مفید ایجاد کرده ایم که مهمترین مواردی را که باید در مورد واکسن پیشنهادی COVID-19 و دستورات آزمایش بدانید مورد بحث قرار می دهد. ما با هم می توانیم اطمینان حاصل کنیم که شما به درستی مجهز شده اید تا تجارت را ایمن ، کارآمد و موفق نگه دارید.

آزمایش کووید -19 و دستورالعمل واکسن چه می گویند؟

اگرچه راه خارج از برنامه همه گیر دارای استراتژی های زیادی است ، اما به نظر می رسد راهکاری که بیشترین توجه را به خود جلب کرده است ، دستور واکسیناسیون و آزمایش برای مشاغل با بیش از 100 کارمند است. کاخ سفید تخمین می زند که این دستور جدید بیش از 80 میلیون کارگر در بخش خصوصی آمریکا را تحت تأثیر قرار خواهد داد.

بر اساس این دستورالعمل ، OSHA باید استاندارد موقت موقت را صادر کند ، که همه کارفرمایان با 100 یا بیشتر کارمند را ملزم می کند:

  • مطمئن شوید که کارکنان به طور کامل واکسینه شده اند ، یا
  • از کارکنان توسعه نیافته بخواهید تا به طور هفتگی (حداقل) نتیجه آزمایش کووید -19 منفی را برای اجازه کار ارائه دهند.

واکسیناسیون برای همه کارکنان شاخه اجرایی فدرال ، پیمانکاران دولتی و کارکنان مراقبت های بهداشتی در مراکز مشارکت Medicare و Medicaid (بدون گزینه آزمایش انصراف) اجباری است.)

زمان واگذاری باید برای (بیشتر) کارگران واکسینه شود و کارگرانی که پس از واکسیناسیون عوارض جانبی را تجربه می کنند.

در نهایت ، این دستور دارای اهداف متعددی است: تشویق واکسیناسیون افراد واکسینه نشده ، ارائه حمایت های بهداشتی برای واکسینه شده (یا واکسینه نشده) و اجرای استراتژی های هدفمند برای کاهش نوع انتقال دلتا COVID-19.

منظور از دستور واکسن پیشنهادی برای کارفرمایان

برای بسیاری از کارفرمایان ، اخبار مربوط به این دستور با واکنش های متفاوتی دریافت شد. در حالی که هیچ شکی وجود ندارد که اجرای استراتژی های کاهش دهنده برای حمایت از سلامت ملی (و ایمنی در محل کار) یک اضافه است ، اما نگرانی هایی در مورد اجرای عملی این دستور وجود دارد.

برخی از رایج ترین نگرانی های بیان شده توسط کارفرمایان عبارتند از:

  • نحوه تسهیل آزمایش برای کارکنان واکسینه نشده
  • از کجا می توان یک آزمایش هفتگی در مورد COVID-19 دریافت کرد ، حتی با افزایش تقاضا برای آزمایش
  • آزمون در دسترس بودن / نتایج زمان بازگشت
  • نحوه مدیریت ثبت و کارهای اداری مرتبط
  • نحوه نزدیک شدن به پروتکلی برای آزمایش کارکنان
  • از کجا می توان در اجرای اقدامات لازم پشتیبانی دریافت کرد
  • چگونه / اگر از مدیریت پزشکی و مذهبی استفاده شود
  • این که آیا هزینه آزمون را تأمین می کنند یا از طرف کارکنان ترتیب دیگری می دهند
  • نحوه اجرای دستور بدون تجاوز به قانون
  • کاهش احتمالی تمایل ساعتی کارگران به کار ، افزایش احتمالی کمبود نیروی کار برای شرکت های بزرگ

اگرچه هنوز هیچ مهلت دقیقی برای تأیید و آغاز اجرای دستور مورد بحث قرار نگرفته است ، اما ممکن است ETS OSHA ظرف چند هفته صادر شود. کارفرمایان ممکن است بیش از 90 روز پس از صدور ETS فرصت داشته باشند تا دستور را اجرا کنند. با این حال ، شروع به در نظر گرفتن برنامه های سازمان شما برای اجرا بهترین راه برای اطمینان از آمادگی کافی شماست.

چگونه کارفرمایان می توانند برای آزمایش اجرایی و دستورات واکسن آماده شوند

با توجه به پیچیدگی کارهای آینده ، بهتر است با یک متخصص مشارکت کنید. صرف نظر از اندازه یا نوع کسب و کار شما ، مدیریت همه افراد درگیر مستلزم سرمایه گذاری قابل توجهی از زمان و تلاش است. علاوه بر این ، نیاز به کنترل قانونی ، الزامات کارکنان ، اقدامات مقرون به صرفه و اجرای سیاست های وظیفه یک کار تمام وقت است.

هنگام شروع به فکر کردن در مورد برنامه خود برای پیروی از دستور اجرایی ، چند نکته را باید در نظر داشته باشید:

  • گزینه های مختلفی برای آزمایش وجود دارد ، از جمله آزمایش ویروسی همان روز (آنتی ژن) ، آزمایش سریع ویروسی (PCR) ، آزمایش ویروسی تجمیعی (PCR) و آزمایش ویروسی مبتنی بر آزمایشگاه سنتی (PCR). این مهم است که بدانید کدام گزینه برای نیازهای تجاری شما مناسب تر است.
  • اگرچه کیت های تست بدون نسخه موجود است ، انجام آزمایش COVID در محل کار با این روش می تواند مشکل ساز باشد. نه تنها ممکن است نگرانی های حقوقی و مسائل مربوط به حریم خصوصی وجود داشته باشد ، بلکه به طور مداوم نیز زمان زیادی طول خواهد کشید ، و ناگفته نماند که به طور بالقوه در مسائل زنجیره تامین با محاکمات بیشتر خواسته می شود.
  • مهم این است که یک طرح و پروتکل قانونی و قانونی برای نظارت بر محاکمه در نظر گرفته شود. اگر کارمندی سعی می کند ارزیابی مورد نیاز را به طور قانونی به چالش بکشد ، داشتن اسناد محکم برای محافظت از کسب و کار شما مهم است.

ARCpoint Labs یکی از ارائه دهندگان برجسته آزمایش COVID-19 است ، علاوه بر طیف گسترده ای از راه حل های دیگر آزمایش آزمایشگاهی برای کارفرمایان. در طول دوره همه گیری ، ما آزمایشگاه های متعددی را با موفقیت در سراسر ایالات متحده اداره کرده ایم و آزمایش سریع و قابل اطمینان COVID-19 را ارائه کرده ایم. بنابراین ، ما کاملاً مجهز هستیم تا از کارفرمایان در برآوردن الزامات دستورالعمل ملی حمایت کنیم.

تخصص گسترده ما در آزمایش و آموزش توسعه سیاست به عنوان یک مزیت برجسته برای مشتریان خواهد بود. از لحاظ تاریخی ، تیم های آزمایشگاهی ما صنعت را در ارائه انعطاف پذیری برجسته برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان هدایت کرده اند. از هلیکوپتر گرفته تا سکوهای نفت کمری تا سفر به مجموعه های فیلم در سراسر کشور ، ARCpoint Labs به طور مداوم خدمات دربان و آزمایش در محل را که فراتر از انتظارات مشتری است ، تسریع کرده است. ما امکانات ایمن و تمیزی را برای بازدید کارکنان شما برای آزمایش منظم ایجاد می کنیم و روند را برای همه طرفهای درگیر ساده می کنیم.

ARCpoint Labs یک برنامه نظارت بر آزمایش COVID-19 سفارشی را برای کسب و کار شما جمع آوری می کند و از رعایت آن ، ایمن نگه داشتن محل کار شما و حفظ بی دردسر کسب و کار شما اطمینان حاصل می کند. علاوه بر تسهیل کلیه آزمایشات ، ما اسناد مناسب را مدیریت می کنیم. نکته مهم این است که می توانید کل کار را به تیم ما بسپارید – ما آن را برای شما انجام می دهیم.

ARCpoint Labs: ارائه دهنده معتبر آزمایش COVID-19 شما

خدمات آزمایش انعطاف پذیر ، کارآمد و بسیار حرفه ای ، ARCpoint Labs COCID-19 تلاش های شما را برای پیروی از دستورالعمل ملی واکسن و آزمایش سریع تسریع می کند. ما به شما کمک می کنیم تا اطمینان حاصل کنید که تجارت شما به طور ایمن به فعالیت خود ادامه می دهد و مطابق با همه مقررات عمل می کند و به شما این آزادی را می دهد که بر کار روزانه خود تمرکز کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد واکسن اجرایی و دستور آزمایش ، لطفاً امروز با نزدیکترین آزمایشگاه ARCpoint تماس بگیرید.

عکس ویژه: ویاچسلاو لوپاتین / شاتر استوک

دیدگاهتان را بنویسید