آیا آلت تناسلی من به اندازه کافی بزرگ است؟ تست ۵ سوالی را انجام دهید تا متوجه شوید

آیا آلت تناسلی من به اندازه کافی بزرگ است؟ این سوالی است که بچه ها مدام از خود می پرسند. وسواس زیادی در مورد اندازه آلت تناسلی بزرگتر وجود دارد که ممکن است به نظر بی‌معنا باشد که نباید از اندازه خود راضی باشید.

اما بیایید آن را تجزیه کنیم و چند سوال کلیدی بپرسیم تا مشخص کنیم که آیا آلت تناسلی شما به اندازه کافی بزرگ است یا خیر، بر اساس اندازه فیزیکی واقعی، همچنین عملکرد و شخصیت.

۱. عملکرد.آیا عملکرد شما در اتاق خواب از کمبود اندازه رنج می برد؟ این یکی چند لایه دارد. از نظر فیزیکی ممکن است احساس کنید اندازه ای ندارید که معشوق خود را تا جایی که می توانید خوشحال کنید (ما در شماره ۴ به مسائل مربوط به اندازه خاص خواهیم پرداخت که واقعاً از نظر اندازه چه چیزی اهمیت دارد). اگر عملکرد شما به اندازه نباشد، وضعیت روانی شما آسیب می بیند، که به راحتی می تواند منجر به مشکلاتی مانند اختلال نعوظ و معمولاً انزال زودرس شود. برخی از پسرها می توانند با خلاقیت بیشتر در اتاق خواب (اجرای تکنیک های دیگر یا تکیه شدید بر رابطه جنسی دهانی برای راضی کردن شریک زندگی خود) این مشکل را حل کنند. اما مردان دیگر ترجیح می دهند رابطه جنسی مستقیم سنگ بنای عشق ورزی آنها باشد. بنابراین اگر اندازه آنها به اندازه کافی دور نیست یا به راحتی به اندازه کافی نفوذ نمی کند تا لذت جنسی رخ دهد، اندازه آلت تناسلی یک مشکل می شود.

۲. افزایش اعتماد به نفس. آیا به دلیل جثه خود از اعتماد به نفس پایین رنج می برید؟ مردان با جثه بزرگتر اعتماد به نفس بیشتری دارند. با این حال، مطمئناً مردان زیادی با جثه کمتر از متوسط ​​هستند که هنوز هم می توانند اعتماد به نفس بالایی داشته باشند. این ممکن است، اما برای ایجاد اعتماد به نفس نیاز به کار است. مسیر آسان، تکیه بر اندازه است. وقتی از نظر بصری چشمگیر هستید، اعتماد به نفس شما افزایش می یابد. بنابراین اگر اندازه نداشتن روی اعتماد به نفس شما تأثیر می گذارد، ممکن است “خیلی کوچک” باشید، در این صورت می توانید با وجود اندازه خود روی اعتماد به نفس خود کار کنید یا می توانید مستقیماً روی بزرگتر کردن آلت تناسلی کار کنید.

۳. آزمون رختکن. در محیط رختکن چه احساسی دارید؟ اگر هنگام قدم زدن در رختکن احساس اطمینان می کنید، اندازه نباید مشکلی ایجاد کند. از طرف دیگر، اگر از اندازه خود احساس ناراحتی می کنید، این یک مسئله است. تکنیک‌های کوتاه‌مدتی وجود دارد که می‌توانید برای بزرگ‌کردن سایز آلت تناسلی انجام دهید، مانند پایین آوردن آب داغ به سمت آلت تناسلی در هنگام دوش گرفتن. این جریان خون را افزایش می دهد و حجم بیشتری را به شما می دهد. اما باز هم، اگر مجبور به استفاده از ترفندهایی مانند این هستید، اندازه یک مسئله است و ممکن است بخواهید به دنبال راه هایی برای داشتن آلت بزرگتر باشید.

۴. ضخامت. قبلا در مورد عملکرد صحبت کردیم، اما در مورد اندازه آلت تناسلی چه چیزی اهمیت دارد؟ خوب جای تعجب است، اگر طول بزرگ دنیا را ندارید، در واقع اشکالی ندارد! این ضخامت است که مهم است. زنان گفته اند که بله، اندازه آلت تناسلی مهم است، اما ضخامت، نه طول، کلید واقعی لذت جنسی است. بنابراین، اگرچه ممکن است طول شما اینچ نباشد، اما می‌توانید به خوبی ضخامت آن را داشته باشید تا از سایر افراد که فکر می‌کنند طول کلید است، عملکرد بهتری داشته باشید. زنان وقتی عضوی ضخیم تر را می بینند می دانند که لذت جنسی بیشتر می شود. بنابراین اگر پهنای مناسبی دارید، اندازه آلت تناسلی شما ممکن است کاملاً خوب باشد، یا باید بگوییم، به طرز لذت بخشی خوب است!

۵. اشتیاق برای آلت تناسلی بزرگتر. آیا اندازه بزرگتر هدف واقعی شماست؟ این اغلب ذکر نمی شود، اما مردانی وجود دارند که “علاقه بزرگ کردن آلت تناسلی” دارند. همانطور که برخی از مردان رسالت خود را برای بزرگتر کردن عضله دوسر بازو یا تلاش برای بهبود عضلات ساق پا در اندازه خود انجام می دهند، مردانی نیز هستند که علاقه زیادی به بزرگتر کردن آلت تناسلی دارند. این واقعا چیز جدیدی نیست، زیرا اندازه بزرگتر همیشه یک هدف برای مردان بوده است. و برای برخی از مردان، این هدف تبدیل به یک علاقه و چالش می شود. اگر شما در آن دسته قرار می گیرید، اگر دائماً و با شور و اشتیاق فضایی برای پیشرفت می بینید، خواه افزایش ضخامت یا طول بصری بیشتر، ممکن است اندازه شما مناسب نباشد.