آیا بازی های ویدیویی می توانند تناسب اندام و سلامتی را بهبود بخشند؟

هرکسی که از قبل هدفی برای سلامتی یا تناسب اندام تعیین کرده باشد، می‌داند که چه تعداد چالش می‌تواند در این راه ایجاد شود.

یکی از مشکلات اصلی بی حوصلگی است. بی حوصلگی در رژیم غذایی سخت ناشی از خوردن وعده های غذایی یکسان در ساعات یکسان هر روز است.

همانطور که می توانید تصور کنید، با خستگی “سقوط از واگن” می آید. بی حوصلگی، تقلب های بزرگ، برنامه ریزی نشده و خوشمزه ای را به همراه دارد که به افزایش وزن شما کمک می کند.

و خیلی وقت ها وقتی آدم از واگن می افتد همه یا هیچ است.

“من یک غذای تقلب خوردم، شما هم ممکن است تمرین را رها کنید و ۳ غذای دیگر بخورید!”

پس چگونه بازی های ویدیویی در آن بازی می کنند؟ بازی های ویدیویی چگونه به کاهش وزن کمک می کنند؟

از هر متخصص تغذیه یا متخصص بهداشت با تجربه بپرسید، و پاسخ کاملا برعکس خواهد بود. آنها می گویند که ورزش نکردن احتمالاً باعث می شود کالری کمتری در طول روز بسوزانید و در نتیجه باعث افزایش وزن شما می شود.

من و بسیاری دیگر معتقدیم که می توانند. هر ورزشکار یا بدنسازی که برای یک مسابقه رژیم گرفته است (آه؟) به شما خواهد گفت که اولین کاری که باید انجام دهید این است که ذهن خود را از غذا دور نگه دارید. اینها افرادی هستند که کمتر از ۹ درصد چربی بدن خود را رژیم می گیرند تا بدانند در مورد چه چیزی صحبت می کنند.

این کاری نیست که بازی های ویدیویی انجام می دهند؟ منظورم این است که کاری را که باید در یک روز انجام دهید، بازی های ویدیویی می توانند برای چند ساعت ذهن شما را از همه چیز، از جمله غذا، دور کنند. من فقط وقتی بازی ای را انجام می دهم که به من علاقه زیادی دارد گرسنه نیستم. این اتفاق نمی افتد.

اگر به غذا فکر نمی کنید و گرسنه نیستید، این ایده را تقویت می کند که می توانید کمتر غذا بخورید. و در طول دوره های رژیم، این یک مزیت است.

هنوز ۱۰۰ درصد نیست، اما من معتقدم که بازی‌های ویدیویی می‌توانند به افراد باهوش‌تر در کاهش وزن کمک کنند، اگر یاد بگیرند که چگونه برنامه‌ها و رژیم‌های غذایی خود را مدیریت کنند.

همانطور که خط آخر را نوشتم، همزمان ایکس باکس را روشن کردم تا مقداری Call of Duty بازی کنم، البته برای وزنم.

رژیم لاغری سریع