آیا مربیان سلامت نیاز به بیمه دارند؟


اگرچه آموزش بهداشت توسط سازمان بهداشت جهانی و مراکز کنترل بیماری تایید شده است، اما همچنان یک رشته نسبتاً غیرقابل تنظیم است و مناطق خاکستری زیادی دارد. این، همراه با این واقعیت که مربیگری سلامت یک حرفه نسبتاً جدید است، مربیان بهداشت را به طور گسترده ای برای دعاوی حقوقی بدون حمایت ایالتی یا فدرال باز می کند.² تحقیق در مورد نحوه عملکرد قوانین فردی در منطقه شما مهم است. متهم شدن به انجام یک حرفه دارای مجوز دولتی می تواند منجر به تعدادی از اقدامات انضباطی شود.

یک مربی سلامت معتبر و عاقل چندین نوع بیمه به عنوان وثیقه خواهد داشت. متأسفانه هیچ بسته بیمه ای یکسانی برای مربیان سلامت طراحی نشده است. در عوض، انواع مختلفی از سیاست ها وجود دارد. تعیین خدمات مورد نیاز شما بستگی به نحوه عملکرد دفتر شما و نوع خدماتی که به مشتریان ارائه می دهید دارد.

در اینجا انواع مختلفی از بیمه که ممکن است یک مربی سلامت به آن نیاز داشته باشد آورده شده است:

بیمه مسئولیت حرفه ای مربیان سلامت

این چیز بزرگ است. و برای برخی از مربیان سلامت، این ممکن است تنها مورد ضروری باشد. به عنوان یک پیمانکار مستقل، بیمه مسئولیت بسیار مهم است. یک خط مشی مسئولیت حرفه ای از شما محافظت می کند اگر در حین کار اشتباه کنید یا اگر قراردادهای خود را با مشتریان حفظ نکنید. ²

بیمه مسئولیت عمومی برای مربیان سلامت

بیمه مسئولیت عمومی یا CGL به عنوان بیمه مسئولیت تجاری نیز شناخته می شود. این سیاست برای محافظت از دارایی های مالی صاحب کسب و کار طراحی شده است CGL خطراتی مانند:

آیا مربیان سلامت نیاز به بیمه دارند؟

  • آسیب بدنی
  • صدمه به اموال
  • پرداخت های پزشکی
  • دفاع قانونی و قضاوت
  • صدمات شخصی و تبلیغات ۴

بیمه آسیب های بدنی برای مربیان سلامت

بیمه مسئولیت صدمات شخصی شما را در برابر افترا، تهمت و تهمت محافظت می کند. همچنین از شما در برابر دعاوی حقوقی محافظت می کند که شامل موارد زیر است:

  • دستگیری کاذب
  • محاکمه مخرب
  • نقض حریم خصوصی

بیمه تجاری برای مربیان سلامت

اگر دفتر شخصی داشته باشید با خطرات بیشتری مواجه خواهید شد. این خط‌مشی که سیاست لغزش و سقوط نامیده می‌شود، اگر شخصی در ملک شما آسیب ببیند، از کسب‌وکار شما محافظت می‌کند.

بیمه اموال تجاری برای مربیان سلامت

اگر در دفتر کار می کنید، این شخص در صورت وقوع آتش سوزی، بلایای طبیعی یا سرقت شما را تحت پوشش قرار می دهد.

بیمه غرامت کارگران

اگر کسب و کار شما کارمند دارد، این کار به شدت توصیه می شود. در بسیاری از ایالت ها این یک الزام است. اگر کارمندان شما در محل کار مجروح شوند یا در اثر شرایط مربوط به کار بیمار شوند، از آنها محافظت می کند.

در حالی که برخی از آنها ممکن است در نگاه اول غیر ضروری به نظر برسند، دعواهای حقوقی این پتانسیل را دارند که پول شما را هدر دهند و کسب و کار شما را خراب کنند. ضروری است که اقدامات لازم را برای محافظت از کسب و کار خود در برابر اقدامات انضباطی احتمالی داشته باشید. بیمه مناسب یک سرمایه گذاری هوشمندانه است که بازدهی را به همراه خواهد داشت و آرامشی ارزشمند را برای شما فراهم می کند.

رژیم لاغری سریع