اتصال سه علم زنده را به شرکت های توسعه و تولید می کشاند. دسترسی به بخشهای IVD ، محل مراقبت و ریزسیالات را گسترش می دهد


شافافهاوسن ، سوئیس – 26 سپتامبر 2021 – TE Connectivity ، پیشرو در زمینه اتصالات و حسگرها ، سه شرکت اختصاص داده است که به توسعه کارتریج های ریزسیال و بسته های معرف تاول ، آزمایش قابلیت استفاده ، تحقیقات بالینی و تولید اختصاص داده شده است. شرکتها عبارتند از:

  • جعبه ابزار نوآوری های پزشکی (کارلسباد ، کالیفرنیا ایالات متحده) خدمات توسعه ، آزمایش در دسترس بودن ، تحقیق و تولید محصولات Point of Care IVD را ارائه می دهد.
  • Wi Inc. (Centennial ، Colorado USA) متخصص در ریزسیالات ، طراحی ابزار ، مونتاژ اتاق تمیز و بسته بندی تاول است.
  • MicroLIQUID (Arrasate ، Gipuzkoa اسپانیا) یک توسعه دهنده و تولید کننده قرارداد متخصص در دستگاه های یکبار مصرف میکروسیال پلیمری است.

واحدهای ترکیبی از قابلیت های طراحی و تولید در ایالات متحده و اروپا استفاده می کنند و متعهد به خدمت به مشتریان جهانی از استارتاپ ها تا چند ملیتی ها در بازارهای علوم زندگی ، IVD و سلول درمانی هستند.

Uwe Winzen ، مدیر کل TE IVD ، یادآور می شود: “ما مشتاق هستیم که سه رهبر صنعت را زیر چتر TE گرد هم بیاوریم. جعبه ابزار ، microLIQUID و Wi هرکدام تخصص عمیقی در زمینه ریزسیالات و بسته بندی معرف تاول به ارمغان می آورند و با هم به مشتریان پیشنهاد می دهیم راه حل کامل برای طراحی ، توسعه ، نمونه سازی ، آزمایش قابلیت استفاده ، مطالعات بالینی و تولید. “

COVID-19 نیاز به آزمایش سریع و قابل اعتماد را تقویت می کند. با ادغام Toolbox Medical Innovations ، Wi inc. و microLIQUID ، TE به تولیدکنندگان تجهیزات اصلی (OEMs) مجموعه ای از تخصص مهندسی و قابلیت های تولید را ارائه می دهد ، که منجر به زمان توسعه کوتاهتر می شود تا محصولات IVD را به بازار عرضه کند.

TE به همراه شرکای برون سپاری جهانی اصلی در OEM های تجهیزات پزشکی برای طراحی و ساخت مداخلات حجم ، تصویربرداری و دستگاه های جراحی با حداقل تهاجم شناخته شده است. این خریدها با افزودن راه حل های طراحی و تولید برای IVD ، این فرصت را برای TE ایجاد می کند که به شریک مورد اعتماد مشتریان خود تبدیل شود.

این نهادها در ایالات متحده و اسپانیا دفاتر خود را حفظ کرده و تحت نام تجاری TE فعالیت می کنند.

###

در مورد اتصال TE

Connectivity رهبر صنعت فناوری جهانی است که آینده ای امن تر ، پایدار ، مولد و متصل ایجاد می کند. طیف گسترده ای از راه حل های اتصال و حسگر ما ، که در سخت ترین محیط ها اثبات شده اند ، پیشرفت هایی را در حمل و نقل ، برنامه های صنعتی ، فناوری پزشکی ، انرژی ، ارتباطات داده و خانه ایجاد می کند. TE با تقریباً 80،000 کارمند ، از جمله بیش از 7500 مهندس ، با مشتریان در تقریبا 140 کشور جهان کار می کند ، هر حساب اتصال را تضمین می کند. در www.te.com بیشتر بیاموزیددیدگاهتان را بنویسید