احضار یحیی گل محمدی به دادسرا؛ مشکلات سرمربی پرسپولیس همچنان ادامه دارد


یحیی گل محمدی به دلیل ماجرای مخالفت ها و انتقادات سرمربی پرسپولیس پس از دیدار ۹ بازیکن تیم ملی و رئیس دولت سیزدهم به دادسرا فراخوانده شد.

به گزارش انصاف ورزشی، یحیی گل محمدی در روزهای گذشته از رفتار تیم ملی نهم راهی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر انتقاد کرد و با انتشار مطلبی از بازیکنانی که ۴ نفر از آنها شاگردان خود یحیی بودند انتقاد کرد.

پس از این اقدام ابتدا این استوری از صفحه وی حذف شد و سپس باشگاه پرسپولیس اقدام علیه تیم ملی را محکوم کرد و پس از آن یحیی و دستیارش کریم باقری به شدت جریمه شدند.

حالا ماجرا شکل بزرگ تری به خود گرفته و یحیی گل محمدی به دادسرا فراخوانده شده تا جزییات آخرین اخبار این ماجرا را بیان کند.

خبرگزاری “نردبان” بستگی دارد دادگاه وی این اطلاعات را به شرح زیر منتشر کرد:

«برخی از چهره‌ها از جمله محمود صادقی، پروانه سلحشور، یحیی گل محمدی برای توضیح درباره انتشار مطالب غیرمستند یا توهین‌آمیز به دادسرا فراخوانده شده‌اند.

در پی برخی اظهارنظرهای بی دلیل درباره حوادث اخیر و همچنین انتشار مطالب تحریک آمیز در حمایت از خشونت خیابانی از سوی برخی از چهره های مطرح سیاسی و همچنین افراد مشهور، امروز این افراد در پاسخ به صلاحیت دادگاه به دادسرای تهران احضار شدند.

لازم به ذکر است که در روزهای گذشته از چندین نفر در مورد صحت ادعاهای التهابی مبنی بر دستکاری اسناد و مدارک سوال شده است اما پس از گذشت چند روز هیچ سند و مدرکی ارائه نشده است و در نتیجه از این افراد در مورد مطالبی که منتشر شده و به دادسرا فراخوانده شده اند توضیح خواسته شده است.

در همین راستا در هفته گذشته پنج شخصیت سینمایی برای پاسخگویی در خصوص انتشار مطالب غیرمستند و تحریک آمیز به دادسرا فراخوانده شدند. الناز شاکردوست، میترا حجار، باران کوثری، سیما تیرانداز
وقتی قاضی این افراد هستند.

سه نفر دیگر نیز باید در آینده نسبت به مطالب کذب ارائه شده در برابر مراجع قضایی مسئول باشند.

این اطلاعات نشان می دهد؛ عباسی رئیس حزب نخبگان تژانی نیز که اتهاماتی را علیه فوتبالیست ها مطرح کرده بود برای پاسخگویی به حکم دادگاه به دادسرا احضار شده است.

احضار یحیی گل محمدی به دادسرا؛  مشکلات سرمربی پرسپولیس همچنان ادامه دارد
احضار یحیی گل محمدی به دادسرا؛ مشکلات سرمربی پرسپولیس همچنان ادامه دارد

انتهای پیام