از من خواستند برای ساپینتو فیلم بفرستم/ فکر نمی کردم با بازگشت به استقلال این اتفاق بیفتد – سایت خبری تحلیلی عقوف


از من خواستند برای ساپینتو فیلم بفرستم/ فکر نمی کردم وقتی به استقلال برگشتم این اتفاق بیفتد.

سینا خادم پور سابقه حضور در تیم ملی جام جهانی جوانان با تیم ملی زیر ۲۳ سال را دارد و با هدایت محمود فکری راهی استقلال شد. او یکی از بازیکنانی بود که در لیست تکمیلی ساپینتو قرار گرفت و به گفته خودش سرمربی از عملکرد او راضی بوده و به دلایلی این اتفاق افتاده است.

سینا خادم پور درباره وضعیتش در استقلال قبل از شروع این فصل گفت: طبق قراردادی که داشتم قبل از حضور در تمرین از من خواستند فیلم بازی هایم را برایشان بفرستم که این کار را هم کردم. هیات مدیره و گروه استقلال و ساپینتو تایید شدند. واقعا با کوله باری از تجربه برگشتم، فکر نمی کردم این اتفاق بیفتد که نتوانم با استقلال ادامه دهم اما با بازگشت لژیونرها و پر شدن لیست بزرگسالان و جایگاه خیلی ها. مردمی که بازی می کردم، همکاری قطع شد.

بیشتر بخوانید:

سورپرایز کارلوس کی روش برای تاثیرگذارترین بازیکن استقلال

وی درباره پستی که ساپینتو از او در تمرینات استفاده می کرد، ادامه داد: آقای ساپینتو یک بار من را در سیستم سه مدافع بازی داد و من حتی یک بار هم هافبک دفاعی نبودم، زمانی که در نفت مسجد سلیمان بودم بیشتر از من در یک بازی استفاده کرد. هافبک تهاجمی من بودم همزمان سربازها برگشتند و در موضع دفاع و اتصال پدافند رفت و آمد بود و این زمانی بود که خوب کار می کردم و نمی خواستم جدا شوم اما به دلیل شرایط این اتفاق افتاد.

این بازیکن که دو بار به صورت قرضی از استقلال جدا شد، گفت: یک نیم فصل به صورت قرضی به لیگ یک رفتم که با گل گهر قهرمان شدیم و یک فصل هم به نفت مسجد سلیمان رفتم و تیم را در آنجا نگه داشتیم. . لیگ برتر. به درخواست باشگاه استقلال برگشتم و شرایطم خوب بود اما مجبورم کردند که بروم هرچند آقای ساپینتو خوشحال بود اما به دلایلی که گفتم از استقلال جدا شدم.

خادم پور در خصوص شرایط استقلال گفت: استقلال تیم خوبی دارد و دو سه بازیکن با کیفیت در همه پست ها حضور دارند. امیدوارم دوباره قهرمانی را تکرار کنند.

خادم پور در پایان درباره تکرار بعدی خود افزود: این بار خیلی ناراحت بودم، صبح و بعدازظهر تمرین کردم. زمانی که در استقلال بودم، لیگ برتر و لیگ یک به من پیشنهاد شد. من آنها را از دست دادم زیرا منتظر آزادی بودم. البته بعد از آن فرصتی وجود داشت، اما من منتظر یک پیشنهاد واقعا خوب بودم، به همین دلیل تیمی را انتخاب نکردم. الان تمیز و آماده هستم و دلم برای بازی کردن تنگ شده است. امیدوارم امسال بیش از هر سالی انتخاب های خوبی داشته باشم و توانایی هایم را نشان دهم، به خودم و توانایی هایم اطمینان دارم.

لینک کوتاه: https://ofoghnews.ir/?p=373015