استیلی: با اتحاد و دلسوز خود را برای حضور در جام جهانی آماده می کنیم – سایت تحلیل اوغوف


حمید استیلی نیوز - آخرین اخبار حمید استیلی

به گزارش خبرگزاری افوگ، حمید استیلی در گفت و گوی تلویزیونی درباره نشست مشترک سرپرست فدراسیون، سرمربی و سرمربی تیم ملی اظهار کرد: جلسه خوبی داشتیم و در مورد برنامه های آینده فدراسیون صحبت کردیم. تیم ملی و اردویی که خواهیم داشت. قبلا مشکلاتی وجود داشت اما باید دوش به دوش تیم ملی کشورمان بایستیم، خوشبختانه توانستیم مشکلات را حل کنیم. حل این مشکلات نیازمند حمایت رسانه ها و پیشکسوتان تیم ملی است. تنها چیزی که واقعا برای ما مهم است آرامش است و خوشبختانه این وضعیت روز به روز بهتر می شود.

بیشتر بخوانید:

اطلاعیه رسمی فیفا؛ جام جهانی ۲۰۲۲ یک روز زودتر آغاز می شود

مدیر تیم ملی درباره اردوی آینده پوشان گفت: از ۳۰ شهریور بعد از مسابقات لیگ با بازیکنان در ایران تا ۵ شهریور در تهران خواهیم بود. سپس در ۲۷ سپتامبر به اتریش پرواز می کنیم و نیروها به ما می پیوندند. فکر می کنم بازی با سنگال بازی بسیار خوب و قدرتمندی برای ما خواهد بود. با توجه به موانع موجود، مشکلات زیادی پیش روی ماست و این روند برای سایر تیم ها راحت تر است.

دومین بازی فیفا ۵ اکتبر است و البته همه می دانند که بازی بعدی مقابل تیم اروگوئه در اردوی اتریش خواهد بود. در واقع می توانیم دو بازی خوب و قدرتمند مقابل حریفان قدرتمند داشته باشیم. آقای اسکوچیچ با سومین بازی دوستانه موافق نبود و معتقد است که ما بازیکنان را تحت فشار قرار می دهیم، همچنین جلسه ای در مورد بهترین آمادگی و موضوع سوار شدن به هواپیمای اتریش داشتیم و قول دادند که به ما کمک کنند. بازی مقابل جنوب کشور کره. ملی با یک هواپیمای اجاره ای به سئول رفت.

استیلی در خصوص ورود جام جهانی به تهران گفت: جام جهانی ۱۹ شهریور وارد ایران می شود، سه نماینده فیفا به همراه جام جهانی به ایران سفر می کنند و در این راستا باید یک سری پروتکل های فیفا را اجرا کنیم.

سرمربی تیم ملی افزود: همبستگی تیم ملی باید برای همه ما مهم باشد. میرشاد مجدی از حمایت قاطع هیات مدیره و کمیته فنی از اسکوچیچ و کادر فنی خبر داد و گفت که فدراسیون با تمام توان از شما حمایت می کند. امیدوارم بازیکنان با اتحاد و تفاهم بین خود دوباره باعث افتخار کشور عزیزمان شوند. ما تمام تلاش خود را در این زمینه انجام می دهیم تا مشکلی پیش نیاید، اما این مهم قطعا به دست اصحاب رسانه و پیشکسوتان رخ خواهد داد. در این سه ماه باید در کنار ما باشند و مثل همیشه برای موفقیت در آینده از ما حمایت کنند.

سرپرست تیم ملی در خصوص وضعیت وحید امیری گفت: خوشبختانه وضعیت امیری روز به روز بهتر می شود و امیدوارم در شهریور ماه به اردو برسد. هر مربی آرزو دارد وحید امیری را در تیمش داشته باشد.

امیدوارم این بازی بزرگ به آماده سازی تیم کمک کند و قرارداد تکمیل شود. با توجه به انتخابات فدراسیون فوتبال در این شرایط به صورت حضوری در حال اجرای برنامه های تیم ملی هستیم. وحید هاشمیان اکنون در قطر حضور دارد و عملکرد بازیکنان حاضر در لیگ قطر را زیر نظر دارد و اسکوچیچ و سایر کادر فنی در ایران حضور دارند و بازی های لیگ برتر را تماشا می کنند. در مجموع همدلی و همبستگی خوبی برقرار شده و اتفاقات گذشته را کنار گذاشته و فقط به آینده و موفقیت تیم ملی در آینده فکر می کنیم.

لینک کوتاه: https://ofoghnews.ir/?p=371501