اسکوچیچ نجات یافت. شش روز بعد از اعلام اخراج دراگان، او دوباره کاپیتان تیم ملی شد!


اسکوچیچ ابقا شد تا فدراسیون فوتبال ایران در ادامه سرگیجه های فوق العاده این روزهای خود، شش روز پس از اعلام برکناری دراگان اسکوچیچ رای به ادامه همکاری داد.

به گزارش انصاف ورزشی، کمیته فنی فدراسیون فوتبال ایران در ۲۹ تیرماه با رای عدم صلاحیت دراگان اسکوچیچ برای هدایت تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، وی را به نوعی برکنار کرد.

اما در این شش روز سرگیجه عجیبی گریبان فوتبال ایران را گرفت و طرفداران و مخالفان حضور اسکوچیچ روی نیمکت تیم ملی دست به هر کاری زدند تا نظر خود را اعلام کنند.

حالا پس از شش روز برزخی، در جلسه مشترک هیات مدیره و کمیته فنی، رای اولیه کمیته فنی به نوعی با مخالفت هیات مدیره مواجه شد و اسکوچیچ ابقا شد.

احسان اصولی، سخنگوی فدراسیون فوتبال ایران گفت:

اعضای کمیته راهبری بر اساس فاکتورهای در نظر گرفته شده نشستند و صحبت کردند و نتایج این جلسه به شرح زیر است، همانطور که اعضای کمیته راهبری و رئیس فدراسیون گفتند سرمربی تیم ملی ایران آقای دراگان اسکوچیچ و خواهد بود و ما بر اساس قراردادی که با ایشان بسته ایم و همه مسائل و مسائل این حوزه هستیم، امیدوارم در مورد سرمربی آقای اسکوچیچ صحبت کنیم.

از همه دوستداران، بازیکنان محترم تیم ملی، دوستان در بخش‌های مختلف، خبرنگاران، پیشکسوتان و همه دلسوزان این عرصه با یک هدف مشترک، حمایت، همکاری و همدردی با تیم ملی را درخواست می‌کنیم. مال ما که بلند کردن نام سرزمین عزیزمان ایران است بیایید همکاری کنیم و راهپیمایی کنیم و پرچم پرافتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی را به اهتزاز در آوریم. در این چند ماه همه پشت سر هم تیم ملی و کادر فنی می ایستیم و محکم حمایت می کنیم تا نتیجه بگیریم.»

اسکوچیچ نجات یافت.  شش روز بعد از اعلام اخراج دراگان، او دوباره کاپیتان تیم ملی شد!
اسکوچیچ نجات پیدا کرد

در عین حال دو دستی بین بازیکنان تیم ملی باز شده و بسیاری از بازیکنان باتجربه تیم ملی مخالف حضور اسکوچیچ روی نیمکت تیم ملی بودند و حالا مشخص نیست که دراگان اسکوچیچ چگونه این موضوع را کنترل خواهد کرد. . فضا.

شرایط خیلی عجیب است که در مصاحبه عادل فردوسی پور و مهدی طارمی که دیشب منتشر شد، مشخص است مهدی طارمی با سرمربی تیم ملی اختلاف زیادی دارد و این موضوع کمی نیست.

باید دید با این همه ویژگی تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر چگونه بازی خواهد کرد.

انتهای پیام