اطلاعیه سپاه روح الله شهادت علی کمانی


تسنیم نوشت: روابط عمومی دولت مرکزی نیروی روحانی با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: پاسدار رشید اسلام «علی کمانی» از رزمندگان نیروی هوایی در سانحه رانندگی در خمین پس از سال ها تلاش خسته و خالصانه در راه دفاع از انقلاب و انقلاب. ارزش قائل شدن برای اسلام و خدمت به نظام و کشور اسلامی و ایجاد نقشه ای برای حفاظت از کشور در طول مأموریت به فیض شهادت و پیوستن به خیل عظیم شاهدان رسید.

وی در این اعلامیه شهادت شهید رشید اسلام را در حضور مقام معظم رهبری و فرماندهی معظم کل قوا امام خامنه ای (مدظله العالی)، ملت ایران اسلامی، خانواده محترم و آحاد ملت ایران اسلامی تبریک و تجلیل می کند. فرماندهان مسئولین و همرزمان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به اطلاع مردم شهیدپرور و قدرشناس استان مرکزی می‌رسانند که مراسم تشییع و تدفین پیکر پاک وی در چارچوب و دستور ستاد مبارزه با کرونا در خمین برگزار می‌شود.

«سردار محسن کریمی» فرمانده هنگ روح الله استان مرکزی در پی ترور «علی کمانی» سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیانیه‌ای صادر کرد: «رشید الاسلام» علی کمانی طی پیامی از نیروی هوافضای خمینی. ایران اسلامی در میدان جنگ است و با یک توطئه روبروست.

شهادت این پاسدار و پاسدار را در محضر حضرت ولی عصر (عج)، فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی)، خانواده محترم و اعضای سپاه و شهدا تسلیت می گویم. از استان مرکزی و شهرستان خمین. شاهد.»

انتهای پیام/