اظهارنظر رسمی اسکوچیچ پس از ابقای خود در تیم ملی ایران – سایت تحلیلی افق


به گزارش خبرگزاری اوقوف، دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان پس از تصمیم هیات مدیره این فدراسیون برای ادامه فعالیت در تیم ملی فوتبال گفت: از اعضای هیات فوتبال تشکر می کنم. فدراسیون برای ایمانشان وقت گذاشتم و با همکارانم زحمت کشیدیم تا بتوانیم از شرایط سختی که پیش روی ما بود عبور کنیم.

اظهارات رسمی اسکوچیچ پس از ابقای خبرگزاری صداوسیما

وی افزود: نگرش ما بعد از صعود به جام جهانی هم همین بوده و خواهد بود. از مجدی به عنوان نفر اول فدراسیون و سایر عزیزان تشکر می کنم. شاید در اردوی گذشته مشکلاتی وجود داشت اما از همه بازخوردها استفاده می کنیم تا با یک تیم ملی خوب به جام جهانی برویم.
سرمربی تیم ملی فوتبال تاکید کرد: از امروز تمام فکرم به تیم ملی و آمادگی بازیکنان است چرا که می خواهیم با اتحاد، یکدلی و انگیزه برای جام جهانی آماده شویم. اردوی شهریور ماه برای ما بسیار مهم است و به همین دلیل از همه ایرانی ها از جمله عاشقان فوتبال و ورزش کشور می خواهم از تیم ملی حمایت کنند. ما به گذشته نگاه نمی کنیم، به آینده می نگریم و باید در مسیر سختی که طی می کنیم، تلاش خود را مضاعف کنیم.
اسکوچیچ یادآور شد: خیال ایرانی ها راحت باشد که تمام توجه کادر فنی و بازیکنان معطوف حضور قدرتمند در جام جهانی آینده است و امیدوارم در قطر نتیجه قابل قبولی در خور ایران بگیریم.

لینک کوتاه: https://ofoghnews.ir/?p=369615