اعتراض پلیس برای مناظره های تلویزیونی!


سردار قاسم رضایی جانشین فرمانده انتظامی کشور گفت: مردم مخالف صداسیما هستند چرا افرادی را که به کشور و بیت المال خیانت کردند را روی اکران زنده صداسیما می آورید.

به گزارش انصاف نیوز، شبکه های تلویزیونی در شب های گذشته برنامه های مناظره ای با موضوع گشت ارشاد، قانون حجاب، اعتراضات و… با حضور افرادی چون محمد فضلی، غلامحسین کرباسچی، مسعود مزیکیان، سعید شریعتی و … پخش کردند.

فارس نوشت: سردار سرتیپ قاسم رضایی جانشین فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در مراسم تشییع پیکر پاسدار شهید فرید کرم پور که پیش از ظهر امروز در پرند برگزار شد، گفت: افراد در گروه های مختلف مرتکب اعمال غیرمرتبط شدند. در ریختن خون این شهید مشارکت دارند و فراتر از درگاه خداوند باید پاسخگوی قانون و مردم باشد.

سردار قاسم رضایی - جانشین فرمانده ناجا

سردار رضایی توضیح داد: مردم هم مخالف صداسیما هستند، چرا افرادی را که به کشور و بیت المال خیانت کردند را به صفحه لایو صداسیما می آورید.

وی افزود: آگاهانه و ندانسته مزدوران از آن سوی آب فریب می خورند و آرامش کشور را بر هم می زنند اما شهروندان اجازه نمی دهند خائنان خون شهدا را زیر پا بگذارند چرا که آنها به خوبی پاسخ دادند. مزدوران در راهپیمایی برای حمله

جانشین فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه هدف دشمنان تضعیف امنیت ملی است، گفت: کسانی که از این مرز استفاده کردند و به جایی رسیدند امروز مزدور هستند و هر محرک و دسیسه ای باید بداند که این راه اشتباه است و مناسب. برگشت.

سردار رضایی با بیان اینکه نیروی انتظامی با افتخار می گوید ما خادم ملت هستیم، تاکید کرد: بدانند که ما چون مردم هستیم به هیچ وجه نمی پذیریم دست مزدور و اشرار آزاد باشد.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی هر روز قوی تر، قوی تر و مهربان تر است، ادامه داد: دشمن فهمیده است که نیروی انتظامی متعلق به مردم و برای مردم است و پاسدار موفقیت انقلاب، مطیع است. با رهبری و شناخت دشمن هر روز نزاع می کنند و در مورد یک موضوع مشترک توطئه می کنند.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اینکه فرید کرم پور در راه جلوگیری از فتنه به شهادت رسید، گفت: پیام این شهید یک پیام انقلابی و پیام خامنه ای و حسین است و بر اساس اطلاعات موجود. از حاج قاسم سلیمانی ما امت امام حسینیم ما ملت شهید پروریم.

سردار رضایی با بیان اینکه انقلاب بسیاری از فتنه ها را از بین برد و این یکی دیگر از فتنه های دشمنان بود، یادآور شد: انقلاب از سال ۴۳ در پی عاشورا آغاز شد و در سال ۵۷ مرحله بعدی آن آغاز شد و انقلاب به همین شکل ادامه دارد. نهضت عاشورا. تا روز قیامت ادامه دارد.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی شعاع عاشورا است و این شهید نیز در راه عاشورا به شهادت رسید، گفت: شهید کرم پور در راه شهدا قدم برداشت، پاسدار و پاسدار موفقیت انقلاب شد. . امروز میزبان خودش شاهد است، همان طور که شما به شاهد احترام می گذارید، به شهادت شما احترام می گذارد».

انتهای پیام