اعلامیه داعش: حمایت مجدد اجتناب کرده اند حمله ها در اروپا!


خبرگزاری فارس نوشت:

گروه تروریستی داعش در ادعا‌ای اجتناب کرده اند حامیان شخصی خواست تا اجتناب کرده اند جایگزین درگیری اوکراین کدام ممکن است آن را «درگیری‌های صلیبی» نامیده برای انجام عملیات تروریستی در گرد و غبار اروپا استفاده کنند.

گروه تروریستی تکفیری روز یکشنبه در اظهاراتی بی سابقه در تعدادی از سال قبلی گفتن کرد کدام ممکن است انتقام کشته شدن رئیس سابق شخصی را خواهد گرفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند حامیان شخصی خواست اجتناب کرده اند جایگزین درگیری اوکراین برای حمله به اروپا استفاده کنند.

خبرگزاری فرانسه در تلگرامی به نقل اجتناب کرده اند این گروه نوشت: ما به خدا توکل می کنیم تا برای انتقام اجتناب کرده اند قتل ابوابراهیم القریشی، سخنگوی سابق این گروه کشتی کنیم.

ابوعمر المهاجر، سخنگوی جدید این گروه تروریستی اجتناب کرده اند حامیان داعش خواست تا اجتناب کرده اند جایگزین جدید پس اجتناب کرده اند حمله روسیه به اوکراین (کدام ممکن است او آن را درگیری های صلیبی نامید) استفاده کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید حملاتی را در اروپا انجام دهند.

کاخ سفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید افسران دفاعی آمریکا در فوریه ۲۰۲۱ گفتن کردند کدام ممکن است رئیس سابق داعش در حمله آمریکا در غرب سوریه کشته شده است.

داعش در اسفند ماه شبیه به سال با تایید کشته شدن سرکرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید سخنگوی این گروه تروریستی، «ابوحسن الهاشمی القریشی» را شناخته شده به عنوان سرکرده جدید شخصی راه اندازی شد کرد.

ابوحسن الهاشمی سومین رئیس گروه تروریستی داعش اجتناب کرده اند زمان ساختمان را انتخاب کنید و انتخاب کنید دانش به سختی کسب اطلاعات در مورد او موجود است.

وی افزود: «گروه تروریستی داعش طی سال‌های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۷ حمله ها متنوع را در سرزمین‌های اتحادیه اروپا در زمان مدیریت شخصی بر بخش‌هایی اجتناب کرده اند عراق را انتخاب کنید و انتخاب کنید سوریه طراحی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجرا کرد».

انتهای پیام