افزایش رشد کسب و کار با چند تکنیک ساده در اینستاگرام – پایگاه خبری تحلیلی افق


در این مقاله در مورد افزایش رشد کسب و کار با کمک چند ترفند برای افزایش فالوور در اینستاگرام صحبت خواهیم کرد. با ما بمان.

۶ تکنیک کسب و کار اینستاگرام

اگر یک کسب و کار خانگی کوچک دارید یا کسب و کار خود را راه اندازی کرده اید، ایده خوبی است که یک صفحه اینستاگرام داشته باشید تا بتوانید به سرعت و به راحتی تجارت خود را توسعه دهید.

حتی اگر مدت زیادی است که به کسب و کار مشغول بوده اید، داشتن صفحه اینستاگرام باعث افزایش فروش و درآمد شما می شود. در اینجا ۶ روش برای تبلیغ صفحه اینستاگرام و تبلیغ کسب و کار شما آورده شده است:

 1. یک حساب تجاری داشته باشید
  اولین و مهمترین چیز این است که از ابتدا کار خود را به صورت حرفه ای شروع کنید. این یعنی حتی حساب معاملاتی شما. اکانت کسب و کار اینستاگرام دارای ویژگی ها و قابلیت هایی است که صفحات سفارشی و شخصی سازی شده از آن محروم هستند. یکی از مهم ترین ویژگی ها اینستاگرام است که برای اکانت های تجاری کار می کند و می تواند تحلیل بهتری از صفحه خود به شما ارائه دهد.
 2. تبلیغات را از ابتدا شروع کنید
  قبل از هر چیز باید بدانید که همیشه باید بخشی از درآمد خود را صرف تبلیغات کنید. اما ارزش این تبلیغات در ابتدای فعالیت شما بیشتر است. وقتی برای اولین بار کسب و کار خود را راه اندازی می کنید، اکثر مردم هنوز با کسب و کار شما آشنا نیستند و بسیار مهم است که بتوانید کسب و کار خود را بهتر انجام دهید و مشتریان وفادار بیشتری جذب کنید. وقتی کسب و کار شما شناخته شد، به تبلیغات کمتری نیاز خواهید داشت. یکی از انواع تبلیغاتی که می توانید از آن استفاده کنید و هزینه زیادی برای شما نخواهد داشت، تبلیغات مستقیم است.
 3. چالش های اینستاگرام را اجرا کنید
  چالش‌های اینستاگرام عکس‌ها و ویدیوهایی هستند که در اینستاگرام ظاهر می‌شوند و بسیاری از افراد آن‌ها را برای ارائه محتوا کپی می‌کنند. وقتی چالشی در اینستاگرام محبوب می شود، بسیاری از مردم فیلم ها و عکس های چالش یا برچسب های راه آهن چالش را دنبال می کنند. بنابراین محتوای شما در بین محتوایی که مختص چالش است بیشتر دیده می شود.
  برای مثال یکی از چالش هایی که چند وقت پیش در اینستاگرام مطرح شد چالش دروغ گفتن بود. افراد در حین تقلب، ویدیو می‌گرفتند و نظرات خانواده یا دوستانشان را به اشتراک می‌گذاشتند. چالش عکس سیاه و سفید، چالش لبخند، چالش پرتاب بطری و دیگر از چالش های محبوب اینستاگرام بود.
 4. فالوور و لایک بخرید
  خرید فالوور ایرانی و فالوورهای اینستاگرام به خصوص در ابتدای راه می تواند شما را یک قدم جلوتر بردارد و رشد شما را تسریع کند. به جای اینکه چندین ماه وقت صرف کنید تا فالوورهای خود را به سطح مورد نظر خود برسانید، می توانید تعدادی از این فالوورها را خریداری کنید. این به مخاطبان جدیدی که وارد صفحه شما می شوند با دیدن تعداد فالوورهای شما کمک می کند تا به شما اعتماد بیشتری داشته باشند.

 1. خودتان جلوی دوربین بیایید
  برای بسیاری از افراد ممکن است باور آن سخت باشد. وقتی جلوی دوربین می آیید و با مخاطب صحبت می کنید، می توانید به سرعت و به راحتی اعتماد مردم را برای خرید از کسب و کار خود جلب کنید. به عنوان مثال اگر محصولی برای فروش دارید، آن را در ویدیو شناسایی کنید و رنگ، جنس و ساختار کامل آن را نشان دهید و خودتان محصول را در ویدیو توصیف کنید. این به مخاطب کمک می کند تا مطمئن شود که محصولات شما همان چیزی است که در تصویر می بیند.
 2. از Photos در گوگل استفاده نکنید
  بسیاری از صفحات تجاری، به خصوص آنهایی که فروشگاه های لباس و پوشاک آنلاین دارند، می توانند عکس های لباس را از گوگل انتخاب کنند و سعی کنند هنگام سفارش، طرح را سفارشی کنند. باید به شما بگویم که هرگز این کار را نکنید. اول از همه، ممکن است نتوانید همان لباس ها را بدوزید، بنابراین مورد تحقیر مخاطبان و مشتری قرار خواهید گرفت. دوم اینکه تصاویر صفحه شما باید منحصر به فرد و خاص صفحه شما باشد و خودتان این عکس ها را گرفته باشید. مشتریانی که در استفاده از رسانه های اجتماعی تخصص دارند، متوجه خواهند شد که آن تصاویر متعلق به شما نیستند و ممکن است خرید از شما را متوقف کنند.

نتایجی که اظهار شده

در این مقاله سعی کرده ایم به طور خلاصه ۶ ترفند را ارائه کنیم که به دیده شدن و رشد کسب و کار شما در اینستاگرام کمک می کند. علاوه بر انجام ترفندهای ذکر شده در بالا، سعی کنید رفتار مخاطبان خود را تجزیه و تحلیل کنید تا بتوانید آنها را بهتر درک کنید و بفهمید چه تکنیک هایی برای مخاطبان شما بهتر است.

امیدواریم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد و با استفاده از نکاتی که در اینجا وجود دارد، بتوانید کسب و کار خود را به بهترین شکل ممکن رشد دهید.

لینک کوتاه: https://ofoghnews.ir/?p=368973