الپتیکال های لایف فیتنس از بهترین ها هستند

Life Fitness شش مدل مختلف تولید می کند. آنها Life Fitness Elliptical X3، Life Fitness Elliptical X3i، Life Fitness Elliptical X5، Life Fitness Elliptical X5i، Life Fitness Elliptical x9i و Life Fitness Elliptical Sports Cardio SX30 هستند. این دستگاه ها در بالاترین انتهای بیضی قرار دارند و بیضوی لایف فیتنس از بالاترین کیفیت برخوردار است. نقطه ضعف بیضی های لایف فیتنس ضمانت آن است

نسبت به قیمتی که می پردازید می تواند بهتر باشد آخرین مدل ذکر شده. تمام مدل های ذکر شده در بالا دارای گارانتی یکسان، عمر قاب، دو سال قطعات یدکی و یک سال خدمات هستند.

بیضوی Life Fitness X3 و X3i در انتهای پایینی شش مدل قرار دارند. آنها بسیار بادوام ساخته شده اند و قیمت آنها زیر سه هزار دلار است. X3i چهار برنامه بیشتر از X3 دارد و کمی بهتر است. Life Fitness X5 و Life Fitness X5i چیزی به نام Select Stride دارند، به این معنی که شما می توانید از بین چهار حالت مختلف، سرعت، دویدن، دویدن و راه رفتن را انتخاب کنید. این بیضوی ها می توانند یک عمر دوام بیاورند، آنها بسیار خوب ساخته شده اند. این یکی از سنگین ترین بیضی هایی است که تا به حال ساخته شده است، پس همینطور است

با هم، برنامه ریزی نکنید که آنها را اغلب جابجا کنید. Life Fitness X9i دارای هجده برنامه و هفت برنامه شخصی است. گفته می شود کیفیت یک سالن ورزشی تجاری است. این یکی از بهترین بیضوی هایی است که می تواند پول بخرد. این بیضوی ها واحدهای آرام و بسیار پایداری هستند.

آخرین مدل، Life Fitness Elliptical Sports Cardio SX30 در پایین ترین سطح تولید شده توسط Life Firness قرار دارد. او در بهترین حالت یک مربی معمولی بیضوی است و بنابراین، اگر این مدل را در نظر دارید، ممکن است بخواهید به مارک های دیگر رقیب نگاه کنید.

با در نظر گرفتن تمام این موارد، تشخیص کیفیت و ارزش Ellipticals Life Fitness دشوار است.

رژیم لاغری سریع