امروز انجام دهید: برای این ۶ مزیت اصلی، روغن ویتامین E را روی آلت تناسلی قرار دهید

روغن ویتامین E یک نوع محصول طبیعی است که افراد می توانند به دلایل بی شماری از آن استفاده کنند. پوست خشک و پوسته پوسته؟ آن را با روغن ویتامین E آغشته کنید. بریدگی یا خراش گرفتن؟ روغن ویتامین E پا شکسته؟ حالا، بیایید دیوانه نشویم (اما به بهبود پوست از گچ کمک می کند!). روش‌های بی‌شماری وجود دارد که روغن ویتامین E به بدن کمک می‌کند و این کمک شامل سلامت آلت تناسلی نیز می‌شود.

دلیل شماره ۱ قرار دادن روغن ویتامین E روی آلت تناسلی: پوست خشک

همانطور که در بالا ذکر شد، خشکی پوست یک شکایت رایج است. آلت تناسلی هر روز از بین می روند و اغلب در اثر استفاده خشک و پوسته پوسته می شوند. خشک کردن مواد شوینده و شستشوی بدن و همچنین آب سخت نیز می تواند باعث ترد شدن عضو شود. روغن ویتامین E مملو از لیپیدهایی است که رطوبت فوری را فراهم می کند و آن رطوبت را برای حفظ آن در تمام روز قفل می کند.

دلیل شماره ۲ برای قرار دادن روغن ویتامین E روی آلت تناسلی: با روند پیری مبارزه می کند

ریزش مو و پای کلاغی را فراموش کنید، بسیاری از مردان ترجیح می دهند آلت تناسلی خود را از پیری خیلی سریع دور نگه دارند! روغن ویتامین E یک آنتی اکسیدان قوی است که رادیکال های آزاد را که هر چیز بدی را در بدن از التهاب گرفته تا سرطان تسریع می کنند، از بین می برد. همچنین از ایجاد اسکار در صورت استفاده منظم جلوگیری می کند (آلت تناسلی نیز می تواند علائم کششی ایجاد کند!) و از چین و چروک های آلت تناسلی جلوگیری می کند و آلت تناسلی مرد را بیشتر از شارپی می کند.

دلیل شماره ۳ برای قرار دادن روغن ویتامین E روی آلت تناسلی: این روغن شرایطی مانند پسوریازیس و اگزما را درمان می کند.

مطالعات نشان داده اند که ویتامین E علائم پسوریازیس را کاهش می دهد. مطالعات دیگر نشان داده اند که افزودن ویتامین E به کرم های موضعی نتایج بهتری نسبت به کرم های موضعی به تنهایی برای درمان اگزما نشان داده است.

دلیل شماره ۴ برای قرار دادن روغن ویتامین E روی آلت تناسلی: حفظ حساسیت

آلت تناسلی باید هم کشسان و هم سفت باشد. مدیریت این دوگانگی سخت است، اما وقتی مردی روغن ویتامین E را روی آلت تناسلی خود می‌ریزد، بهترین‌ها را از هر دو دنیا دریافت می‌کند. از آنجایی که ویتامین E محلول در چربی است، وقتی روی پوست قرار می گیرد، درم به طور جدی آن را می مکد، بنابراین رطوبت آن فوری است. این باعث تقویت و محافظت از کلاژن می شود که جزء مهم پوست قوی است. پوست قوی از اعصابی محافظت می کند که اغلب در اثر ضربه، افزایش سن و استفاده زیاد ممکن است آسیب ببینند.

دلیل شماره ۵ برای قرار دادن روغن ویتامین E روی آلت تناسلی: درمان بیماری پیرونی

خاصیت ارتجاعی ویتامین E نیز نشان داده شده است که به مردان مبتلا به بیماری Peyronie کمک می کند. پیرونی وضعیتی است که در آن آلت تناسلی دارای انحنای ۲۰ درصد یا بیشتر است. همچنین از هر پنج مرد یک نفر را مبتلا می کند! این بیماری با گذشت زمان به کندی اتفاق می افتد و می تواند بسیار دردناک باشد. با افزودن خاصیت ارتجاعی به پوست، بافت پوست می تواند حالتی سالم، صاف و طولانی داشته باشد زمانی که مردی به طور منظم روغن ویتامین E را روی آلت تناسلی بمالد.

دلیل شماره ۶ برای گذاشتن روغن ویتامین E روی آلت تناسلی: یک انتخاب طبیعی برای بازی انفرادی

ویتامین E یک گزینه فوق العاده برای لذت بردن از خود است زیرا نرم و مرطوب کننده است. همچنین آلت تناسلی را با هر ضربه نرم می کند و از سوختگی ناشی از اصطکاک محافظت می کند.

یک راه عالی برای افزودن روغن ویتامین E به رژیم روزانه، استفاده از کرم سلامت آلت تناسلی با فرمول خاص است (متخصصان بهداشت روغن Man 1 Man را توصیه می کنند که از نظر بالینی ایمن و ملایم برای پوست ثابت شده است) که حاوی ویتامین E است. کرم های مخصوص مخصوص آلت تناسلی و حاوی ویتامین های دیگری مانند A، B، C و D هستند که به دلیل خاصیت جوان کنندگی و التیام بخشی خود مورد توجه قرار گرفته اند. علاوه بر این، آقایان باید آن را تا حد امکان طبیعی نگه دارند و از یک پایه غیر تحریک کننده مانند کره شی برای تکمیل ویتامین E استفاده کنند. این کرم پوست تحریک شده آلت تناسلی را تسکین داده و ترمیم می کند و از آن در برابر عوامل، افزایش سن و استفاده بیش از حد محافظت می کند.