امروز در سال ۱۹۴۳، جورج واشنگتن کارور همنام ما در سن ۸۰ سالگی درگذشت – بنیاد کارور از نوروالک


کارور در سال ۱۸۹۴ مدرک لیسانس گرفت و برای پیوستن به دانشکده (دوباره اولین سیاه پوست) به عنوان دستیار گیاه شناس برای ایستگاه آزمایشی کالج دعوت شد. او آثاری را در مورد بیماری‌های گیاهی و قارچ‌ها منتشر کرد و به رسمیت شناخته شد و مدرک کارشناسی ارشد گرفت.

بوکر تی واشنگتن در سال ۱۸۹۶ از کارور برای پیوستن به هیئت علمی موسسه عادی و صنعتی تاسکگی در آلاباما دعوت کرد و کارور مدیر تحقیقات کشاورزی آن شد. کارور به دنبال احیای کشاورزی جنوب از طریق تحقیق، آموزش و تنوع بود.

کشت مداوم تک محصولی (پنبه در بعضی جاها، تنباکو در جاهای دیگر) به طور جدی خاک را در سرتاسر جنوب تخلیه کرده بود. کارور کاشت بادام‌زمینی، سویا و سایر حبوبات را توصیه می‌کند زیرا می‌توانند نیتروژن را به خاک فرسوده و فرسوده بازگردانند. او همچنین به کشاورزان آلاباما توصیه کرد که سیب زمینی شیرین بکارند.

اولین کشاورزانی که از این پیشنهادات پیروی کردند، نتایج خوبی گرفتند، اما نتوانستند بازاری را برای سودآوری محصولات جدید خود بیابند. بنابراین کارور به دنبال یافتن کاربردهای جدید برای محصولات کشاورزی شد.

او علاوه بر کره بادام زمینی، ۳۲۵ را توسعه داد محصولات مشتق شده از بادام زمینیاز جمله پنیر، شیر، قهوه، آرد، جوهر، رنگ، پلاستیک، لکه چوب، صابون، مشمع کف اتاق، روغن های دارویی و لوازم آرایشی و بهداشتی. او همچنین ۱۱۸ محصول سیب زمینی شیرین ارائه کرد: آرد، سرکه، ملاس، جوهر، لاستیک مصنوعی و چسب تمبر پستی و غیره. به آن صدها محصول دیگر از ده ها منبع گیاهی دیگر را اضافه کنید.

کارور ایده توسعه ایالت آیووا را به جنوب منتقل کرد و آموزش تکنیک های جدید را به کشاورزان محلی در جوامع خود تشویق کرد. آفت سرخرطومی غوزه در حال نابودی اقتصاد پنبه جنوب بود، و کمک های کارور درست به موقع برای نجات – و تغییر – کشاورزی منطقه آمد.

او تا پایان عمر در تاسکگی ماند و پیشنهادهای شغلی دیگر کالج‌ها و هنری فورد و توماس ادیسون را رد کرد. او که توسط بسیاری از رهبران سفیدپوست به خاطر مشارکت‌های علمی و نگرش همکاری‌اش مورد تحسین قرار گرفت، توسط برخی از رهبران سیاه‌پوست به دلیل احترام بیش از حد مورد انتقاد قرار گرفت.

در زمان مرگ کارور، بادام زمینی از کم اهمیت به یکی از شش محصول پیشرو در کشور – و دوم در جنوب تبدیل شده بود. در میان بسیاری از افتخارات دیگر، کارور در آن ثبت و تجلیل شده است تالار مشاهیر مخترعان ملی و تالار مشاهیر برای آمریکایی های بزرگ – و اینجا در Norwalk، CT!رژیم لاغری سریع