امیدوارم بازیکنان سرشناس استقلال با ملوان بازی کنندبه گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، سعید مراغه چیان درباره شکست استقلال در هفته اول لیگ ۲۲ مقابل سپاهان اظهار داشت: استقلالی ها بازی مالکیتی انجام دادند و نشان دادند که برخلاف کادر فنی قبلی، مالکیت توپ را بیشتر دوست دارند اما بی دقتی در اتوکشی. و مراقبت از توپ باعث شد در خط دفاعی استقلال خللی ایجاد شود و ۲ گل خوردیم.

بیشتر بخوانید:

وی افزود: نبض بازی تا پایان نیمه اول در دستان استقلالی ها بود. استقلالی ها در این بازی هماهنگ کار نکردند و نبود چند بازیکن دیگر در ترکیب، ضعف این موضوع را بیشتر نمایان کرد. در نیمه دوم خط دفاعی استقلال متزلزل بود تا اینکه سپاهان موفق به زدن گل سوم شد. باید از سیلوا در دفاع میانی استفاده کرد، زیرا سرعت کم او باعث می شود از حریف دور بماند. استقلال می‌توانست موقعیت‌های خیلی خوبی ایجاد کند، اما سرعت کم و عدم تمرکز آنها را از امتیازگیری باز داشت.

*نتیجه نگرفتن مقابل آن غول های اواخر مرحله ملاک ضعف کادرفنی نیست

یکی از پیشکسوتان تیم فوتبال استقلال درباره عملکرد کادرفنی ساپینتو در اولین بازی لیگ گفت: استقلال بازیکنان خوبی دارد و مانند دوران استراماچونی که برای هماهنگی تیم زمان می برد باید به ساپینتو هم زمان بدهیم. هماهنگ کردن. تیم. در این بازی باز هم داور به مصاف ما رفت و برای استقلالی ها پنالتی نگرفتند. اگرچه این نوع عملکرد اصلا جوابگو نیست، اما با وجود ستاره هایی که امضا کرده ایم، قطعا به بالای جدول می رسیم. سپاهان روز خوبی را پشت سر گذاشت و در مرحله پایانی به مصاف غول رفتیم. نمی توانیم این بازی را قضاوت کنیم چون کادر فنی ضعیف است.

مراغه چیان افزود: غیبت حردانی در این بازی محسوس بود. مدیریت به جای خرید دو مهاجم باید واریا غفوری و دانشگر را نگه می داشت. دلیل پخش خطی آمانوف در این بازی چیست؟ او می تواند به جای استقلال بازی مقابل سپاهان را تغییر دهد. در مجموع در تمرین و پوشش ضعف بزرگی داشتیم و بازیکنان همدیگر را پیدا نمی کردند. با آمدن رضایی، قیدی و محبی قطعا وضعیت آزادی تغییر خواهد کرد.

*به جای خرید دو مهاجم، مدافع قرار می دهید

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره غیبت تماشاگر گفت: این کار سازمان لیگ باعث شد تا استقلالی ها هم دچار مصدومیت شدید و هم اشتباهات داور شوند. بازیکنان و کارشناسان فنی برای تماشاگران حساب ویژه ای باز کرده بودند و می خواستند از حمایت هواداران الهام بگیرند اما اجازه ندادند. خرابی وب سایت بهانه است، طرفداران باید به دنبال دلیل اصلی باشند. چرا هزاران هوادار که منتظر این بازی بودند رد شدند. در فوتبال اروپا بیشتر به هواداران احترام می گذارند اما در لیگ ایران حقی برای تماشاگران نمی گذارند و این خیلی ناراحت کننده است.

وی درباره تعلیق رکورد شکست ناپذیری استقلال پس از یک فصل لیگ برتر گفت: رکورد شکست ناپذیری سال گذشته زمانی ایجاد شد که همه تیم ها ضعیف و متزلزل بودند و همه بازیکنان و کادرفنی با هم متحد شدند و به دنبال شکستن این رکورد تاریخی بودند. در این فصل تیم ها پیشرفت کرده اند و کار بسیار سختی خواهیم داشت. حالا سپاهان، پرسپولیس، فولاد و تراکتور بزرگترین رقبای استقلال برای قهرمانی خواهند بود. ساپینتو باید از خط حمله خود نهایت استفاده را ببرد و من مطمئن هستم که او موفق خواهد شد.

* امیدوارم بازیکنان سرشناس استقلال با ملوان بازی کنند

مراغه چیان در نهایت به دیدار هفته آینده استقلال مقابل ملوان اشاره کرد: قطعا بازی مقابل ملوان در انزلی می تواند سخت باشد. بازیکنان باید برای هوای بد در خانه حریف آماده شوند تا دچار مشکل نشوند. امیدوارم بازیکنان سرشناس استقلال به این بازی برسند. مدیران باید برای به خدمت گرفتن یک بازیکن خلاق برنامه ریزی کنند تا مهاجمان به خوبی تغذیه شوند و توپ ها را در وسط زمین کنترل کنند. من به آینده ای با آزادی امیدوارم.

منبع: Libra

انتهای پیام/