«امیلیا کلارک» همسر این نویسنده مشهور می شود!


«امیلیا کلارک» در فیلمی جدید نقش «کنستانتین لوید» همسر «اسکار وایلد» نویسنده مشهور ایرلندی را بازی می کند.

به گزارش ورایتی، امیلیا کلارک بازیگر ۳۶ ساله بریتانیایی که به خاطر بازی در نقش دنریس تارگرین در سریال پرطرفدار بازی تاج و تخت شهرت زیادی دارد، در فیلمی به نام «همسر ایده آل» نقش کنستانتین لوید را بازی خواهد کرد. ایرلند و همسر «اسکار وایلد» نویسنده مشهور ادبی مقابل دوربین خواهند رفت.

یک همسر ایده آل به کارگردانی سوفی هاید، داستان زندگی کنستانتین لوید، نویسنده و فمینیستی است که نقش مهمی در جنبش اصلاح لباس داشت، جنبشی که به زنان اجازه می داد به جای لباس های حجیم و سنگین ویکتوریا، لباس های راحت بپوشند. او در آن زمان تلاش می کرد.

لوید در سال ۱۸۸۴ با اسکار وایلد ازدواج کرد و این زوج صاحب دو پسر شدند. با این حال، پس از اینکه وایلد به دلیل همجنس‌گرایی به دو سال زندان محکوم شد، لوید با فرزندانش به سوئیس رفت و آنها را از نویسنده دور نگه داشت.

«سوفی هاید» کارگردان فیلم «یک همسر ایده آل» تجربه ساخت فیلم «موفق باش لئو گرند» با بازی «اما تامپسون» و «دارل مک کورمک» را دارد. اولین فیلم او با نام «سه شنبه ۵۲» برنده جایزه بهترین کارگردانی جشنواره فیلم ساندنس و توپ بلورین جشنواره فیلم برلین شد.

پروژه های بعدی امیلیا کلارک شامل نقش مک کارتی واسلاو مارهول، درباره سناتور آمریکایی جوزف مک کارتی است که در آن کلارک در مقابل ایشل شانون بازی خواهد کرد.