انتخابات فدراسیون فوتبال برگزار می شود انقلاب کامرانی فر شکست خورد


انتخابات فدراسیون فوتبال برگزار می شود این اطلاعیه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال پس از اعلام انقلابی انصراف از انتخابات فدراسیون فوتبال توسط دبیر کل فدراسیون است.

به گزارش انصاف ورزشی، هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال ایران ساعاتی پس از نیمه شب انقلاب صبحگاهی حسن کامرانی را لغو کرد تا مانع از تعلیق فدراسیون فوتبال شود.

دبیرکل فدراسیون فوتبال ساعاتی پیش به دلیل عدم رعایت قوانین کشور از سوی کمیته قبلی که احتمالاً به برکناری مهدی تاج اشاره دارد، انتخابات را به طرز مرموزی لغو کرد. حالا بعد از اعلام لغو انتخابات فدراسیون فوتبالهیئت مدیره در تلاش است تا ساعاتی پس از سحر از کودتای کامرانی فر جلوگیری کند.

در بیانیه هیئت مدیره آمده است:

بر اساس اعلام سایت رسمی فدراسیون فوتبال، پس از اعلام لغو انتخابات ۸ شهریور با تصمیم دبیر فدراسیون، اعضای هیئت مدیره تصمیم گرفتند جلسه انتخابات راس ساعت ۹ صبح برگزار شود. سه شنبه هشتم شهریور ماه طبق موعد مقرر و بر اساس برنامه اعلام شده.»

وضعیت خارق‌العاده فوتبال ایران به اوج شگفت‌انگیزی رسیده است و چند ساعت پس از انتخابات دو انقلاب در فدراسیون فوتبال رخ داده است که احتمالاً چشم ناظران کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفا در تهران را متحیر کرده است.

اما با اعلام هیات رئیسه فدراسیون فوتبال، انتخاباتی برگزار می شود و به نظر می رسد این انتخابات به نفع چه کسانی تمام شود.

انتهای پیام