انتشار مستقیم بیژن یار / به خواننده جدید پاپ گوش دهید – پایگاه خبری تحلیلی افق«مستقیم» اولین اثر رسمی بیژن یار است. در چارچوب فصل جدید فعالیت های این خواننده پاپ منتشر و در اختیار مخاطبان موسیقی قرار گرفت.

به گزارش مشاور پروژه رسانه ای، نخستین اثر رسمی بیژن یار با عنوان «دایرکت» با آهنگسازی علیرضا مرتضی قلی توسط امید ساربانی و معین ادیم آهنگسازی و تدوین شد.
در این اثر هنرمندانی چون آرش لرد (گیتار) و پرهام حسینی (ویولن) به عنوان نوازنده خوانده اند.

امید ساربانی مدیر هنری، آهنگساز و معمار آثار بیژن یار؛ او یک خواننده جدید و مبتکر موسیقی پاپ است که رقیب بزرگی برای خوانندگان روی صحنه است و ما با خلق آثاری با سبک و محیطی مدرن سعی کردیم ستاره های جدید موسیقی پاپ را معرفی کنیم که این اتفاق یکی از چهره هاست. در منطقه فارس نیز شناخته شده است و تا به امروز سابقه برگزاری نمایشگاه های متعددی دارد و از یک بار دیگر بیش از صد سال نخواهد بود.»
آهنگساز و تهیه کننده ای که پیش از این فردی به نام «مهراج» را در عرصه موسیقی پاپ معرفی کرده بود، درباره روند همکاری با بیژن یار و خلق آثار او گفت: برنامه های ما ایجاد و انتشار آثار بیژن یار با هدف، کنسرت است. تا جایی که من می دانم، او قطعا یکی از افرادی است که در سال جدید روی صحنه خواهد رفت.»

وی در پایان سخنان خود درباره تولید موسیقی افزود: نسخه ویدیویی این قطعه به کارگردانی عارف صمدیان ساخته شده است که با آثار موجود در بازار موسیقی امروز متفاوت خواهد بود. “

در ادامه می توانید با مجوز دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آهنگ مستقیم با صدای بیژن یار را بشنوید و در صورت تمایل آن را دانلود کنید.

لینک کوتاه: https://ofoghnews.ir/?p=369382