انتقال لواندوفسکی به بارسا کامل شد. آبی اناری روی مرد لهستانی


انتقال لواندوفسکی به بارسا تکمیل شد تا این لهستانی بالاخره به آرزویش برسد و فصل آینده آبی اناری بارسلونا را بر تن کند.

به گزارش انصاف اسپورت، سرانجام و با اعلام هربرت هاینر، رئیس بایرن مونیخ و الیور کان، مدیر اجرایی این تیم، انتقال روبرت لواندوفسکی به بارسلونا قطعی شد.

هربرت هاینز گفت:

“ما با بارسلونا به توافق شفاهی رسیدیم. خوب است که همه طرف های قرارداد شفاف باشند. روبرت لواندوفسکی بازیکن خوبی است و همه چیز را با ما به دست آورد. ما از لواندوفسکی بسیار سپاسگزاریم.”

کان، اسطوره بایرن و مدیر اجرایی فعلی این باشگاه اعلام کرد:

“دو ماه پیش ما هیچ پیشنهادی برای روبرت لواندوفسکی نداشتیم و هیچ گزینه دیگری نداشتیم، اما از آن زمان همه چیز بسیار تغییر کرده است. اکنون ما با بارسلونا برای لواندوفسکی به توافق رسیده ایم. با این حال، تا کنون فقط شفاهی و وضعیت بوده است. قرارداد هنوز مشخص نیست

با این حال اطلاعاتی در مورد انتقال لواندوفسکی به بارسا اعلام نشده است، اما طبق گزارش ها مبلغ توافق شده دو باشگاه ۴۵ میلیون یورو خواهد بود.

انتقال لواندوفسکی به بارسا کامل شد.  آبی اناری روی مرد لهستانی
انتقال لواندوفسکی به بارسا نهایی شد

روبرت لواندوفسکی، برنده کفش طلا و بهترین بازیکن سال فیفا در فصل گذشته، که به عقیده بسیاری لیاقت دریافت توپ طلا را بیشتر از مسی داشت، پس از ۸ بازی بایرن مونیخ را ترک کرد و به بارسلونا اسپانیا پیوست. سالهای افتخار .

جالب اینجاست که لواندوفسکی سال ها آرزوی بازی در رئال مادرید را در سر می پروراند و حالا باید دید که لهستانی ۳۴ ساله چه عملکردی را در این باشگاه کاتالانی به جا می گذارد.

به نظر می رسد لوا به اردوی بارسا در آمریکا اضافه شود و این انتقال به زودی رسمی شود.

انتهای پیام