انتقال محیبی به استقلال یک گام به سوی تکمیل است


انتقال محبی به استقلال قطعی به نظر می رسد و بازیکنی که در فوتبال پرتغال فعالیت می کند فصل آینده به صورت قرضی در استقلال تهران بازی خواهد کرد.

به گزارش انصاف ورزشی، محمد محبی، وینگر ۲۴ ساله سپاهان که سال گذشته همراه با سانتا کلارا در پرتغال حضور داشت، فصل آینده به صورت قرضی برای استقلال بازی خواهد کرد.

شنیده ها حاکی از آن است که باشگاه سانتا کلارا با باشگاه تهرانی بر سر انتقال محمد محبی به استقلال به توافق رسیده و هنوز مراحلی برای توافق و عقد قرارداد وجود دارد.

لازم به ذکر است که رقم درخواستی سانتاکلرا ۳۵۰ هزار دلار بوده است و لازم به ذکر است که باشگاه استقلال با این باشگاه پرتغالی به توافق رسیده و یا موفق به اخذ تخفیف شده است.

انتقال محیبی به استقلال یک گام به سوی تکمیل است
انتقال محیبی به استقلال یک گام به سوی تکمیل است

البته به نظر می رسد باشگاه استقلال در تلاش است تا بند خرید دائمی را در این انتقال قرضی لحاظ کند و باید دید به این هدف خواهند رسید یا خیر.

قرار است در آینده انتقال محیبی به استقلال به صورت رسمی اعلام شود. محبی که روزهای بسیار خوبی را در سپاهان سپری کرد، هرگز فرصت درخشش در فوتبال پرتغال را نداشته و شاید با پیوستن به استقلال امیدوار است روزهای خوب خود را تکرار کند و به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر راه پیدا کند.

انتهای پیام