انواع جانشین شرکت کننده غایب استقلال/ بازگشت مجیدی به مخلوط کردن شناخته شده – مکان خبری تحلیلی افق


به گزارش افق نیوز ، کارکنان فوتبال استقلال در هفته بیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید پنجم رقابتهای لیگ برتر در اصفهان به مصاف سپاهان می‌توسعه را انتخاب کنید و انتخاب کنید مجیدی در حالی تیمش را برای این تفریحی کنار هم قرار دادن می‌تدریجی کدام ممکن است رافائل سیلوا مدافع برزیلی تیمش را {به دلیل} محرومیت در اختیار ندارد.

همراه خود ملاحظه به تخصص خصومت مجیدی اجتناب کرده اند اصلاح سیستم دفاعی در تفریحی مقابل پیکان، بعید است کادر فنی آبی پوشان بار تولید دیگری کف دست به چنین تخصص‌ای بزند را انتخاب کنید و انتخاب کنید {در این} صورت مجیدی با بیرون اصلاح سیستم مقابل سپاهان تنها اجتناب کرده اند منصفانه مدافع میانی در مقابل سیلوا استفاده خواهد کرد.

محمد دانشگر مدافع میانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود تخصص‌ای کدام ممکن است در هفته‌های فعلی کمتر در مخلوط کردن بی نظیر مورد استفاده قرار گرفته، این احتمال را دارد در اصفهان را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقابل سپاهان بار تولید دیگری به مخلوط کردن بی نظیر آبی پوشان بازگشته را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه با عارف غلامی را انتخاب کنید و انتخاب کنید روزبه چشمی مثلث جاده دفاعی تیمش را تشکیل دهد. {در این} صورت جاده دفاعی استقلال به مخلوط کردن آشنای چشمی، غلامی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دانشگر باز می‌گردد به همان اندازه ضریب ضمانت در ساختار دفاعی آنها بالا رود.

تفریحی کارکنان‌های استقلال را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپاهان اجتناب کرده اند هفته بیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید پنجم لیگ برتر چهارشنبه ۱۴ اردیبهشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه موقعیت جهان اصفهان برگزار می‌شود.

مهر