انواع Rebounder صحیح – آنچه ممکن است باید بدانید

سازندگان ریباندر مزایای ریباندر را کدام ممکن است ناسا را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشاوران مطابقت اندام برای چند سال خاص کرده اند را مستند کرده اند.

ناسا می گوید ریباند “خوش دست ترین را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهترین تمرینی است کدام ممکن است تاکنون توسط انسان ها ابداع شده است” را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۶۸ نسبت ساده تر اجتناب کرده اند تردمیل هر دو سایر انواع بازی است.

همراه خود این جاری، امتیازات را برای خوردن کننده پیچیده تر می تدریجی، بازپرداخت های بسیاری حال دسترس در بازار در لحظه در آمریکا اجتناب کرده اند مانکن های ۱۹.۹۹ دلار به همان اندازه ۲۹.۹۹ دلار کدام ممکن است در برخی مغازه ها، لباس های ورزشی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواربار فروشی به همان اندازه آن هایی کدام ممکن است یک دسته کامل دلار دارند پیدا خواهید کرد. اعلام کردن می تدریجی کدام ممکن است بهتر از است

کافی است به بهترین موقعیت یابی فروش عمومی تحت وب eBay روی زمین بروید را انتخاب کنید و انتخاب کنید لیست هایی را همراه خود قیمت ۲۹ به همان اندازه ۸۰۰ دلار در هر بار تبصره خواهید کرد کدام ممکن است همه اعلام کردن می کنند موقعیت یابی مناسبی مورد استفاده قرار گیرد هستند.

پس چگونه می‌دانید وقتی امکان‌های زیادی دسترس در بازار موجود است، کدام مدل برای گرفتن بیشتر است؟

دیوید هال، خالق سری مینی ترامپولین Cellerciser®، می گوید کدام ممکن است “ریباندرهای تجاری حال بیشتر اوقات می توانند باعث آسیب عصبی، مشکلات زانو را انتخاب کنید و انتخاب کنید کمردرد شوند.” هال می‌گوید: دلیل این است که هدف است کدام ممکن است فرش‌های حال {در این} موارد کدام ممکن است در فروشگاه‌های عظیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید فروشگاه‌های فراهم می کند ورزشی به کالا می‌رسند، اجتناب کرده اند جمله اجتناب کرده اند پلاستیک هر دو بوم بودجه‌قیمت بازسازی شده است.

داروها مات بودجه روی کشش، پاها انعطاف پذیر شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید مچ پا گرفتار کدام ممکن است باعث آسیب به مچ پا، زانو را انتخاب کنید و انتخاب کنید پایین خانه تبدیل می شود.

بیشتر اوقات اولویت های امنیت با اشاره به برخی اجتناب کرده اند مانکن های بودجه تر موجود است. در آوریل ۲۰۰۶، ۶۶۸۰۰۰ ریباندر «In Motion» کدام ممکن است توسط استامینا ساخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید در فروشگاه‌های خرده‌فروشی مختلف، اجتناب کرده اند جمله WalMart فروخته شد، {به دلیل} آسیب‌های گزارش شده توسط خریدار فراخوانده شدند.

اکثر مدل های همراه خود استاندارد بعدی مربوط به Needak®، Urban Rebounder، ReboundAIR (TM) را انتخاب کنید و انتخاب کنید Cellerciser® همراه خود Permatron® بازسازی شده اند، ماده ای مقاوم به سمت آب و هوای محلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید در عصر منطقه کدام ممکن است کشیده نمی شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید تعیین کنید شخصی را محافظت می تدریجی.

در هنگام کسب علاوه بر این حصیر، ملاحظه به نوع فنرهای استفاده شده نیز حیاتی است.

اصولاً ترامپولین‌های مینی اجتناب کرده اند فنرهای لوله‌ای استفاده می‌کنند کدام ممکن است وزن را روی انتهای فنر قرار می‌دهند را انتخاب کنید و انتخاب کنید امکان کشش علاقه مند به را فراهم می‌کنند. سرانجام، هیکل به ۱ کوزه لاغر دار می رسد، فنر آسیب دیده تبدیل می شود، واحد را اجتناب کرده اند بین می برد هر دو به هیکل آسیب می رساند. فنرهای لوله نوزاد اجازه {کاهش سرعت} را نمی دهند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به طور غیر منتظره متوقف می شوند.

ReboundAIR (TM)، کدام ممکن است شخصی را شناخته شده به عنوان “بهتر از بازسازی شده، مبتکرانه ترین ریباندر روی کره پایین” تبلیغ می تدریجی. اجتناب کرده اند فنرهای شکمی عریض بلند استفاده می تدریجی “کدام ممکن است جهش ناخوشایند تر را انتخاب کنید و انتخاب کنید کشسانی تحمیل می تدریجی.”

Bellicon، خوب نمایندگی سوئیسی/آلمانی کدام ممکن است شخصی را “Porsche of Rebounders” می نامد، اجتناب کرده اند سیم های بانجی در مخلوط کردن همراه خود فنرهای مارپیچ دوتایی در مانکن های مختلف شخصی اجتناب کرده اند ۵۰۰ به همان اندازه ۸۰۰ دلار استفاده می تدریجی.

هال کدام ممکن است فناوری فنر مخروطی بشکه‌ای جامبو را در سال ۱۹۹۳ به دنیای بازگشت‌ها راه اندازی شد کرد، مانکن‌های Cellerciser را همراه خود هر حق گزارش اختراع جدید در پیش بینی “فنرهای سه سطحی” کدام ممکن است به طور خودکار همراه خود وزن شخص ترتیب می‌شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید نتیجه ناخوشایند‌تری را به در کنار دارد، تطبیق داده است. ممکن است جهش می کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند آنجایی کدام ممکن است آنها اجتناب کرده اند تأثیر پرت اجتناب می کنند، هال می گوید کدام ممکن است فنرهای سه مرحله او مربوط به فنرهای لوله معمول نمی شکنند.

به غیر اجتناب کرده اند تشک را انتخاب کنید و انتخاب کنید فنر، چه اسبابک ها عکس را در گذشته اجتناب کرده اند انجام این برای بهزیستی شخصی باید در ذهن داشته باشید؟

در همین جا خوب چک لیست فوری اجتناب کرده اند ۱۰ کاری است کدام ممکن است باید انجام دهید، بدانید را انتخاب کنید و انتخاب کنید/هر دو در گذشته اجتناب کرده اند کسب اجتناب کرده اند شخصی بپرسید:

در گذشته اجتناب کرده اند آغاز خوب این سیستم ریباند هر دو هر نوع این سیستم ورزشی عکس همراه خود خوب متخصص بهداشت مراجعه به کنید.

۲. چه نوع تضمینی در کنار همراه خود کسب است؟ ضمانت حاصل کنید کدام ممکن است چاپ از واقعی هر تجهیزات را همراه خود ضمانت مادام العمر تحقیق کرده اید. علاوه بر این، شناخته شده به عنوان مثال، هنگام کسب ریباندر استفاده شده در eBay هر دو CraigsList، ملاحظه داشته باشید کدام ممکن است گارانتی این تجهیزات در اصولاً مواقع باطل است، از اکثر نمایندگی ها ساده حامی بی نظیر را تضمین می کنند.

۳. ضمانت حاصل کنید کدام ممکن است محدودیت وزن برای مشتریان واحد چون آن است در گارانتی اشاره کردن شده است را .

۴. خواه یا نه “جهش ناخوشایند” مربوط به Needak را انتخاب کنید و انتخاب کنید Bellicon، “Easy Bounce” مربوط به Cellerciser هر دو Bounce پایدارتر دارد؟

۵. خواه یا نه همراه خود اسکلت فولادی تهیه تبدیل می شود؟ بازسازی شده مناسب اجتناب کرده اند فلز بهتر از است.

۶. خواه یا نه تجهیزات به همان اندازه تبدیل می شود هر دو خیر؟ اگر اینطور است، به همان اندازه کردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید یک بار دیگر به همان اندازه کردن چقدر ساده است؟ برخی اجتناب کرده اند موارد مربوط به ReboundAir’s Ultimate (Quadruple-Fold) Rebounder، چون آن است در اینترنت موقعیت یابی آنها دلیل داده شده است، همراه خود استفاده اجتناب کرده اند ۲ نفر بیشتر باز می شوند.

۷. سازنده چه نوع پوشش بازپرداخت، ضمانت بازگشت وجه حاضر می دهد؟ مشخص شوید کدام ممکن است این را با اشاره به تخفیف شخصی .

۸. خواه یا نه این واحد دارای این سیستم، دی وی دی، بروشورهایی است کدام ممکن است ارائه می دهیم در انجام تمرینات روزمره کمک تدریجی؟

۹. تجزیه و تحلیل های محصول را در موقعیت یابی هایی غیر اجتناب کرده اند شبکه موقعیت یابی سازنده بیاموزید. همراه خود خواستار گوگل را انتخاب کنید و انتخاب کنید مطالعه بازخورد در موقعیت یابی هایی مربوط به Amazon.com را انتخاب کنید و انتخاب کنید Epinions.com، ببینید مشتریان با اشاره به خوب ریباندر خاص چه می گویند. در eBay برای بازپرداخت مشخص شده شخصی جستجو کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازخورد فروشنده را با اشاره به این واحد تجزیه و تحلیل کنید.

۱۰. خواه یا نه سازنده شماره تلفن را انتخاب کنید و انتخاب کنید رسیدگی نامه الکترونیکی پشتیبانی خریدار رایگان حاضر می دهد؟ خوب راه خوشایند برای ایجاد مرحله شرکت ها سازنده ممکن است اینجا است کدام ممکن است همراه خود آنها تصمیم بگیرید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بپرسید کدام ممکن است خواه یا نه باید همراه خود واحدی کدام ممکن است قصد کسب آن را دارید، ترازنامه اکتسابی کنید. اگر خصوصی کدام ممکن است همراه خود او صحبت می کنید به جای آن اینکه فوری به سؤال ممکن است پاسخ دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس ممکن است را در بازار مجبور تدریجی، برای ایجاد بالقوه را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواستن ممکن است برای درمانی سؤالات زیادی اجتناب کرده اند ممکن است بپرسد، احتمالاً شرکتی را پیدا کرده اید کدام ممکن است می توانید به سادگی همراه خود آن تصمیم بگیرید. سوالات هر دو مشکلات پس اجتناب کرده اند کسب ممکن است

به خاطر داشته باشید، مدل های بی شماری اجتناب کرده اند این قطعه از کیت در در همه مکان ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید خارج اجتناب کرده اند وب موجود است. همراه خود این جاری، همراه خود صرف به سختی زمان را انتخاب کنید و انتخاب کنید امتحان شده برای تحقیقات شخصی همراه خود پیروی اجتناب کرده اند دستورالعمل های بالا، می توانید مورد صحیح شخصی را پیدا کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند مزایای فراوان مطابقت اندام را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهزیستی حاصل اجتناب کرده اند تمرینات ریکاوری بهره مند شوید.