اهمیت استخدام یک مربی تناسب اندام خبره

اکثر متخصصان تناسب اندام می دانند که با نزدیک شدن به سال نو، مردم شروع به فکر کردن در مورد اهمیت ورزش می کنند زیرا این ورزش به کاهش وزن و سلامت کلی مربوط می شود. بسیاری از تصمیمات سال نو برای شروع یک برنامه ورزشی یا افزایش سطح فعالیت بدنی فرد اتخاذ شده است. طبق گزارش انجمن بین المللی سلامت، راکت و باشگاه های ورزشی (IHRSA)، بیش از ۱۲ درصد از اعضای باشگاه در ژانویه به این باشگاه می پیوندند در حالی که میانگین ۸.۳ درصد در ماه برای کل سال است. عضویت‌های جدید باشگاه نیز در ماه مارس افزایش می‌یابد، زیرا مردم شروع به تمرکز روی روشی که می‌خواهند برای ماه‌های تابستان به نظر برسند.

به عنوان یک متخصص خبره تناسب اندام که به عنوان یک مربی شخصی در یک باشگاه ورزشی شرکتی کار می کند، شگفت انگیز است که ببینید چند نفر از اعضای باشگاه سعی می کنند به تنهایی به اهداف تناسب اندام خود دست یابند با دانش اندک یا حتی گاهی اوقات حتی نحوه کار با ماشین هایی که تصمیم می گیرند انجام دهند. استفاده کنید. اغلب اوقات اعضا به دوستانی که به نظرشان «در اندام» یا «مناسب» می‌دانند تکیه می‌کنند تا به آن‌ها کمک کنند تا به سطح درک شده از موفقیت تناسب اندام که ممکن است داشته باشند، بدون هیچ علمی واقعی پشت برنامه‌های تمرینی یا برنامه‌ریزی‌شان. چیزی که اکثر مردم متوجه نمی شوند این است که تفاوت در تیپ بدنی یک فرد اغلب می تواند بر نحوه واکنش بدن آنها به ورزش مشابه انجام شده توسط شخص دیگری با تیپ بدنی متفاوت تأثیر بگذارد.

گذشته از مشاوره با یک متخصص پزشکی قبل از شروع هر برنامه ورزشی، همچنین مهم است که ارزیابی اولیه تناسب اندام توسط یک متخصص تناسب اندام معتبر انجام شود. این ارزیابی باید سلامت فرد، سابقه تناسب اندام، سطح فعلی فعالیت، صدمات قبلی، جراحی ها، داروهای مصرف شده و هر گونه محدودیت یا توصیه خاصی را که توسط یک متخصص مراقبت های بهداشتی ارائه می شود، در نظر بگیرد. این جنبه های مهم در مورد یک فرد برای یک متخصص تناسب اندام قبل از طراحی هر برنامه ورزشی بسیار مهم است. یک دوست “در فرم” بدون تحصیلات یا دانش در مورد رویکرد علمی به ورزش، به احتمال زیاد ارزیابی اولیه را انجام نخواهد داد و می تواند ناخواسته دوست خود را به دلیل این غفلت به آسیب احتمالی هدایت کند.

یک روز در ژانویه ۲۰۱۴، به دلیل اینکه هوا در لس آنجلس بسیار خوب بود، تصمیم گرفتم شرایط را تغییر دهم و یک تمرین در فضای باز انجام دهم. همانطور که از پله‌های کالور سیتی در پارک منظره بالدوین هیلز بالا می‌رفتم، با چندین گروه از مردم که با هم کار می‌کردند، از مسیر عبور کردم. گروهی از خانم ها بودند که دو بار از کنارشان رد شدم و بار دوم مشخص بود که یکی از خانم ها حالش خوب نبود. من از دور تماشا کردم که چهار ماشین آتش نشانی و یک آمبولانس از تپه بالا می روند و سعی می کنند به کمک این زن بروند. اگرچه من دقیقاً متوجه نشدم که چه اتفاقی برای او افتاده است، به نظر می‌رسد که این نمونه‌ای از دوستی است که دوست دیگری را از سطح آمادگی جسمانی‌اش عبور می‌دهد. یک مثال کلاسیک از اینکه چرا باید یک تناسب اندام حرفه ای را استخدام کنید که برنامه ای فردی با توجه به سطح تناسب اندام شما طراحی کند و برای موفقیت شما مناسب باشد.

با افزایش عضویت در باشگاه های بدنسازی هر ساله و تعداد کسب و کارها، دولت ها و سازمان های بیمه ای که همچنان مزایای برنامه های سلامت و تناسب اندام را برای کارکنان خود به رسمیت می شناسند، انتظار می رود نیاز به متخصصان تناسب اندام افزایش یابد. طبق آمار اداره آمار کار ایالات متحده، پیش‌بینی می‌شود که استخدام متخصصان تناسب اندام از سال ۲۰۱۲ تا ۲۰۲۲ ۱۳ درصد رشد کند (CreditDonkey). با کمال تعجب، با توجه به نیاز بسیار زیاد و رشد مورد انتظار در صنعت تناسب اندام، تنها حدود ۱۳.۵ درصد از اعضای باشگاه در واقع از تخصص و خدمات متخصصان تناسب اندام خبره (IHRS) بهره می برند.

یک متخصص خبره تناسب اندام، زمان و انرژی زیادی را صرف مطالعه بسیاری از جنبه های بدن انسان و سیستم هایی که از آن تشکیل شده است، کرده است. برخی از کارهای دوره آنها شامل فیزیولوژی، آناتومی، حرکت شناسی حرکت انسان، تغذیه، و همچنین روانشناسی ورزش و طراحی برنامه است. با این سطح پیشرفته از دانش و تجربه عملی برای کمک به پیاده سازی، یک متخصص تناسب اندام خبره می تواند با دستیابی به اهداف تناسب اندام و موفقیت طولانی مدت به طیف گسترده ای از مشتریان کمک کند.

من معتقدم که عضویت در باشگاه یا شروع هر گونه رژیم ورزشی بدون مشورت با یا استخدام یک متخصص تناسب اندام خبره، ضرری است که به خودتان می کنید. هنگامی که تصمیم به استخدام یک متخصص تناسب اندام خبره می گیرید، در مورد گواهینامه ها و تجربیات آنها پرس و جو کنید و مطمئن شوید که آن شخص فردی است که با او احساس راحتی می کنید. این مهم است که با مربی تناسب اندام / حرفه ای خبره خود رابطه خوبی داشته باشید و از توانایی آنها برای کمک به شما برای رسیدن به اهداف تناسب اندام خود اطمینان داشته باشید. به هر حال، این چیزی است که شما برای آن هزینه می کنید و من معتقدم، باید ارزش پول خود را بگیرید. به یاد داشته باشید که FLO Life را به یک روش زندگی تبدیل کنید.

منابع و ماخذ

انجمن بین المللی سلامت، راکت و باشگاه های ورزشی (IHRSA)

اداره آمار کار ایالات متحده

گزارش IHRSA 2010

CreditDonkey

رژیم لاغری سریع