اولین شریکی که “میدان ستاره ۲۰۲۲” را با خدمات ویژه مختلف برای جام جهانی راه اندازی کرد.


به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت مخابرات ایران، شریک اول که برنامه قرعه کشی جام جهانی خود را با تماس تلفنی با سراسر کشور و با هدف حضور در تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر آغاز کرده بود، اکنون کد “Star 2022 Square” را به عنوان بستری گسترده برای ارائه خدمات جدید بر اساس این رویداد ورزشی ایجاد کرده است.

شرکت در “کمپین قرعه کشی ۱۱ توپ طلا ۸۰ گرمی”، خرید “بسته اینترنتی ویژه جام جهانی”، تماشای “پخش زنده مسابقه”، شرکت در “مسابقه پیش بینی” و “پکیج رومینگ برای مسافران قطری” ” از جمله آماده هاست. برای این سیستم یک کد دستوری است.

کلیه مشترکین دائمی و اعتباری اول موبایل و انارستان می توانند «بسته ۱۵ روزه ترکیبی ۲۰ گیگابایتی اینترنت و ۲۲ ساعت اینترنت و مکالمه تلفن ثابت» را با تخفیف ویژه و قیمت هزار تومان ۸۰ خریداری و فعال کنند.

ویژه برنامه اولین جام جهانی ایرانیان از ۲۵ آبان ماه آغاز شد و تا پایان دی ماه ۱۴۰۱ ادامه دارد.

لازم به ذکر است که برنامه قرعه کشی جام جهانی که بر اساس امتیاز برگزار می شود، راه های مختلفی را برای کسب امتیاز برای کاربران موبایل اول در نظر گرفته است تا شانس برنده شدن برای همه کاربران افزایش یابد.

در راستای اجرای این طرح سراسری، «خرید و فعال سازی سیم کارت دائمی ۲۰۰ امتیازی»، «خرید و فعال سازی سیم کارت اعتباری ۵۰ امتیازی»، «خرید مکالمه، دیتا، پیامک یا بسته ترکیبی به ازای هر ۱۰۰۰۰ تومان». امتیاز ۱۰، «فعال کردن سیم کارت غیرفعال شده ۵۰ امتیاز»، «پرداخت قبض ۱۰ امتیاز به ازای هر ۱۰ هزار تومان»، «خرید شارژ ۱۰ امتیازی به ازای هر ۱۰ هزار تومان» و «تعویض سیم کارت برای USB 50 امتیاز».

همچنین «نصب برنامه موبایل من یا Uano 50 امتیاز»، «تغییر سیم کارت اعتباری به دائمی ۱۰۰ امتیاز»، «انتقال اعضای دائمی از اپراتورهای دیگر ۲۰۰ امتیاز»، «انتقال اعضای اعتباری از اپراتورهای دیگر ۵۰ امتیاز». ” و “شروع بسته ویژه قرعه کشی” جام جهانی ۱۰ امتیاز در باشگاه مشتریان دارد.

تیم ملی ایران در روزهای ۱۴ و ۱۸ آذرماه به ترتیب در ورزشگاه احمد بن علی و الثمامه با تیم های ولز و آمریکا دیدار خواهد کرد.

همراه اول به عنوان اولین حامی ورزش ایران برای ملی پوشان کشورمان در این دوره از رقابت های جهانی آرزوی موفقیت و پیروزی کرد.