اپل واچ ۳: زمان تصمیم جدید

وقت کدام ممکن است به سختی مچ صحبت کنیم. اپل جاده جدید ساعت های سری ۳ شخصی را با قابلیت سلولی در دسترس بودن کرده است.

ساعت‌های خوب جدید هم‌اکنون به کالا می‌رسند، مناسب در زمان کسب سفر.

دنبال کنندگان اپل واچ متوجه خواهند شد کدام ممکن است سری ۳ متفاوت مناسب اپل واچ ۲ است. این ساعت دارای ارتقاءهای متعدد اجتناب کرده اند جمله امکان برقراری تصمیم اجتناب کرده اند مچ کف دست است.

این ساعت تصمیم تلفنی را با تمام اپراتورهای بی نظیر در آمریکا امکان پذیر می تنبل. تجهیزات اجتناب کرده اند داده را انتخاب کنید و انتخاب کنید صدا کمک می کند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند شبیه به شماره آیفون خواهید کرد استفاده می تنبل.

تصمیم‌ها قیمت بالایی دارند، حدود ۱۰ دلار در ماه به ارزش بی‌سیم حال خواهید کرد اضافه می‌کنند، با این حال علاقه را انتخاب کنید و انتخاب کنید امکان‌های مکالمه مشابه کارآگاه کمدی دیک تریسی را تصور کنید.

تراشه بی‌سیم W2 جدید اپل به برقراری تصمیم‌ها کمک می‌تنبل. بین بلوتوث، جامعه‌های Wi-Fi را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساعت شخصی در همه زمان ها ابتدا آیفون خواهید کرد را جستجو می‌تنبل.

تصمیم‌ها را می‌توان مستقیماً با صفحه‌مهم روی ساعت یا با ضربه زدن روی معما حال شماره‌گیری کرد. نوشتن پیام دقیق محدود به نوشتن حروف، ضربه زدن به ایموجی یا دیکته است.

علاوه بر این می توانید خوب مکالمه صوتی با سیری داشته باشید. او تولید دیگری ساده به پاسخ های متنی روی صفحه محدود نمی شود. حاوی کردن سیری با بیرون آیفون در نزدیکی گرچه قابل دستیابی است دردسرساز باشد.

در حالی کدام ممکن است ساعت به گونه ای طراحی شده است کدام ممکن است خواهید کرد را اجتناب کرده اند تلفن شخصی رها تنبل، با این حال به آیفون خواهید کرد خواستن دارد تا در سازماندهی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نصب این سیستم کمک تنبل. تصمیم با تلفن های اندرویدی کار نمی شود.

اکثرا اجتناب کرده اند اپل واچ شناخته شده به عنوان ردیاب مطابقت اندام استفاده می کنند. جدید در سری ۳ خوب قله سنج فشار سنج اضافی با GPS است. GPS خانه، مسافت، سرعت را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسیر تمرینات در خارج از درب خواهید کرد را گزارش می تنبل.

قله‌سنج قله را در کل تپه‌نوردی‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید بلندترین صعودها دنبال می‌تنبل. علاوه بر این در ۵۰ متری “ضد اقیانوس” را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایمن است.

نظارت بر ضربان روده ها افزایش یافته است. نمودارهای بیشتری برای معمول کل روز در ضربان روده ها در حالت آرامش را انتخاب کنید و انتخاب کنید ضربان روده ها قدم زدن {فهرست شده} است. سایر نمودارها را انتخاب کنید و انتخاب کنید معمول‌های تمرینات نیز مشابه ساعت‌های Gear سامسونگ حاضر شده است.

آغاز را انتخاب کنید و انتخاب کنید توقف تمرینات سرراست تر است، یا آغاز به ورزش کنید. اجراها می توانند به طور خودکار متوقف شوند. مدیریت‌های موسیقی در تمرینات با خوب کشیدن فوری نماد داده می‌شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید فهرست‌های منتشر شده موسیقی را می‌توان ترتیب کرد تا به‌طور خودکار اجرا شوند.

افرادی که غیر مستقیم به شنیدن به موسیقی برای همراهی با ورزش شخصی هستند، همگام سازی بهتری با سیستم مسئله WatchOS 4 پیدا خواهند کرد. وقتی ساعت در جاری هزینه شدن است، می‌توان لیست‌های منتشر شده را اضافه کرد. اکثر لحن ها را می توان اجتناب کرده اند کتابخانه iTunes دانلود کرد.

مشابه متعدد اجتناب کرده اند محصولات جدید اپل، هدفون های wi-fi برای لذت برداشتن اجتناب کرده اند صدا می خواست هستند. AirPods جفت خوبی برای ساعت هستند.

در حالی کدام ممکن است اپل سری ۳ دارای قابلیت های اضافه شده است، متفاوت کاملی برای آیفون نیست. پاسخ دادن پست الکترونیکی ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیام ها سرراست نیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوربینی هم {وجود ندارد}. تلفن خواهید کرد همچنان برای مدیریت همه عامل را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزودن این سیستم‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید داده ها تولید دیگری می خواست است.

عمر باتری ممکن است ضرر ساز باشد. نزدیک به محدودیت‌ها، تصمیم‌های تلفنی می‌تواند از نزدیک محدود شود، چون آن است تمرینات با کمک GPS نیز قابل دستیابی است. ارزش های شرکت ها wi-fi را انتخاب کنید و انتخاب کنید موسیقی اپل به این ارزش اضافه تبدیل می شود.

مشتریان اپل واچ ۲ تمایز به سختی در به نظر می رسد بین تجهیزات های عجیب و غریب را انتخاب کنید و انتخاب کنید جدید پیدا خواهند کرد. ۳ دارای خوب سطح صورتی روی تاج است کدام ممکن است ۲ ندارد. مقیاس تقریباً همان است. می‌توانید اجتناب کرده اند باندهای عجیب و غریب‌تر مربوط به مانکن‌های زودتر بیشترین استفاده را ببرید.

قیمت مدل سلولی سری ۳ حدود ۴۰۰ دلار {خواهد بود}. قیمت خوب مانکن فلز ضد زنگ نزدیک به ۶۰۰ دلار {خواهد بود} را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس مانکن های مجلل تر هرمس را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدل سرامیکی با قیمت بیش اجتناب کرده اند ۱۲۰۰ دلار موجود است.

اپل به افزایش حاضر ساعت های خوب شخصی یکپارچه می دهد. در حالی کدام ممکن است انقلابی نیست، سری ۳ اولین بار است کدام ممکن است قابلیت سلولی را با این سیستم های مطابقت اندام افزایش یافته حاضر می دهد. این غول فناوری امیدوار است کدام ممکن است بلعیدن کنندگان متوجه شوند کدام ممکن است اکنون زمان مناسبی برای گرفتن .