ایرانجوان بوشهر پنجره نقل و انتقالات پورتو را بست!


ایرانجوان بوشهر پنجره نقل و انتقالات پورتو را بست تا باشگاه جوانان مهدی طارمی مهاجم فعلی پورتو پنجره تیمی با سابقه قهرمانی در اروپا را ببندد!

به گزارش انصاف ورزشی، باشگاه ایرانجوان بوشهر پنجره نقل و انتقالات پورتو را بست، این تیم که فصل گذشته با ۲۰ باخت در ۲۶ بازی و تنها یک پیروزی در منطقه سقوط به لیگ دسته ۳ ایران در لیگ دسته دوم ایران قرار داشت، در اتفاقی عجیب. وضعیت. دلیل پرداخت نشدن حق شرکت یا هزینه تمرین و پیشرفت مهدی طارمی، پنجره نقل و انتقالات باشگاه پورتو پرتغال را بسته است.

عطا وزیری سرپرست ایرانجوان بوشهر در گفت وگو با فارس گفت:

پنجره ثبت نام باشگاه پورتو به دلیل روال حضور بسته است، حق رشد در فوتبال وجود ندارد. در واقع حق آموزش است اما روند مشارکت جریان دیگری دارد. فکر می کنم ما اولین باشگاه ایرانی هستیم که این تصمیم را می گیریم. در واقع داماش گیلان هم این تصمیم را گرفت اما از آنجایی که لغو شد مبلغ پرداختی در فدراسیون برای تیم های پایه مصرف می شود.

وی افزود: برای گرفتن این رای در سال ۲۰۱۹ اقدام کردیم و در همان سال قضاوت انجام شد، اما از آنجایی که باشگاه پورتو این پول را پرداخت نکرد، پس از تایید عدم پرداخت پول، پنجره این باشگاه بسته شد. . فیفا از طریق سامانه TMS این حادثه را کشف کردیم که به فدراسیون فوتبال نیز ارسال می شود. از طرفی باشگاه پورتو با ارسال نامه ای به فدراسیون اعلام کرد که خرید باشگاه ایرانجوان از این طریق به ما اطلاع خواهد داد. فدراسیون فوتبال در تاریخ ۲۸ جولای درخواست پورتو را به ما اطلاع داد.

وزیری گفت: باشگاه پورتو برای باز شدن پنجره ثبت نام راه حلی خواسته و اعلام کرده در اسرع وقت این مبلغ را پرداخت خواهد کرد تا به توافق برسیم. این مبلغ در ابتدا حدود ۱۱۰۰۰۰ یورو بود و فکر می کنم در حال حاضر به دلیل تاخیر در پرداخت افزایش یابد. پس از ورود پول به حساب باشگاه، رضایت خود را از طریق وکیل خود در سوئیس اعلام می کنیم تا اقدامات لازم برای باز شدن پنجره پورتو انجام شود.

ایرانجوان بوشهر پنجره نقل و انتقالات پورتو را در اتفاقی قابل توجه برای تیمی در سطح سوم و چهارم فوتبال ایران بست.

البته لازم به ذکر است که روزنامه ابولا با تیتر «دراگون قبلاً بدهی طارمی را تسویه کرده و مانع موجود برطرف می شود» مدعی شده پورتو اورنو قبلاً مبلغ مورد نیاز را پرداخت کرده است.

ابولا نوشت: منبعی در تیم پورتو تایید کرد که این باشگاه ۱۰۰ هزار یورو بدهی معوقه در رابطه با روند حضور تیم ایرانجوان بوشهر دارد؛ آرام تیمی که اولین باشگاه حرفه ای مهدی طارمی بود.

ایرانجوان بوشهر پنجره نقل و انتقالات پورتو را بست!
ایرانجوان بوشهر پنجره نقل و انتقالات پورتو را بست!

انتهای پیام