این را هنگام آوردن یک مربی شخصی به باشگاه بدنسازی ساختمان آپارتمان خود بدانید

از آنجایی که ساختمان‌های آپارتمانی شهر نیویورک بیشتر و بیشتر به دنبال جذب خریداران و اجاره‌کنندگان جدید هستند، فهرست روزافزونی از امکانات ارائه شده وجود دارد. این می تواند از یک دربان و / یا یک دربان در محل تا یک سالن ورزشی در محل، فضای مجاز، برای ساکنان باشد. اکثر ساختمان ها به ساکنین اجازه می دهند مربیان شخصی خود را برای کار با آنها بیاورند.

اغلب سالن ها توسط ساختمان یا یک شرکت خارجی نگهداری می شود، در حالی که تعمیر و نگهداری تجهیزات توسط تکنسین های مجاز انجام می شود. با این حال، مانند یک ساحل با “بدون وظیفه نجات غریق”، بسیاری از این امکانات دارای کادر تناسب اندام نیستند. ساکنین می توانند بدون نظارت از آن استفاده کنند.

در این موارد، اگر ساکنین بخواهند یک مربی شخصی بیاورند، بهتر است با مدیریت ساختمان یا یکی از اعضای هیئت مدیره در مورد رویه ها مشورت کنند. اغلب، تنها چیزی که مورد نیاز است، مدرکی است که نشان دهد مربی شخصی دارای گواهینامه و بیمه است. کپی هر دو سند به احتمال زیاد باید به شرکت مدیریت ساختمان ارسال شود تا در پرونده نگهداری شود. آنها می خواهند مطمئن شوند که ساکنین، مربی، و دارایی های ساختمان از نظر قانونی در صورت آسیب تصادفی محافظت می شوند. در حالی که بیشتر ساختمان‌ها برای اجازه حضور مربی در محل هزینه‌ای دریافت نمی‌کنند، به خاطر داشته باشید که ساختمان‌های دیگر ممکن است برای مشتریان آموزش مربیان شخصی nyc در ساختمان، هزینه‌ای در نظر بگیرند. این هزینه می تواند به اندازه ۱۵ دلار در هر جلسه یا یک حق عضویت ثابت سالانه برای آموزش در ساختمان باشد. اگر چندین مشتری در آن ساختمان داشته باشند، این می تواند معامله بهتری برای مربی شخصی باشد و همچنین منبع درآمد خوبی برای ساختمان باشد.

ساختمان های تجاری نیز در حال ورود به بازی ورزشگاه در محل هستند. برخی از ساختمان‌ها به شرکت‌ها اجازه می‌دهند تا برای کارمندان خود تأسیساتی بسازند. برخی دیگر نیز تسهیلاتی را ایجاد خواهند کرد که همه کارکنان مستاجر تجاری بتوانند به آن دسترسی داشته باشند. این نه تنها امکانات رفاهی مستاجران شرکتی را بهبود می بخشد، بلکه گزینه های تمرینی بیشتری را در طول روز برای فرد فراهم می کند.

نکته مهم این است که می‌توانید مربی‌های شخصی را در نیویورک پیدا کنید که می‌توانند در هر جایی که به آنها نیاز دارید، در خانه، در دفتر یا هر جایی که بین آنها نیاز دارید، با شما ملاقات کنند. شهر نیویورک پر از مربیان شخصی مستقل است که آماده همکاری با شما هستند.

رژیم لاغری سریع