بارندگی های خطرناک در این مناطق همچنان ادامه دارد


مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی کشور از وقوع بارندگی خطرناک در برخی مناطق کشور خبر داد.

صادق ضیائیان گفته است: هرج و مرج روزهای اخیر تا چند روز دیگر ادامه خواهد داشت، احتمال بارش شدید باران و ایجاد خسارت به ویژه در دامنه ها و ارتفاعات استان های البرز و تهران وجود دارد که باید احتیاط شود. “

وی گفت: اما بارشی که در جنوب کشور داریم شدیدتر از بارندگی در استان امامزاده داود است، امروز در نیمه غربی کرمان بارش شدید خواهیم داشت و انتظار داریم وضعیت بسیار بدی برای استان فارس پیش بینی شود. استان هرمزگان متاثر از بارش شدید باران خواهد بود. جنوب بوشهر و استان‌های یزد و اصفهان نیز تحت‌تاثیر بارندگی‌ها و بارندگی‌های خطرناکی قرار می‌گیرند که باعث تکرار خواهد شد.

وی ادامه داد: فردا (جمعه) نیمه غربی استان کرمان همچنان در خطر است، استان فارس فردا درگیر بارش شدید باران، استان های بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال بختیاری و استان های تهران و البرز خواهد بود. بالاها هم همین وضعیت را دارند و از نظر باران خطرناک می‌بارند.»

ضیائیان با صدور هشداری گفت: از آنجایی که تعطیلات است، مردم مراقب باشند و از رودخانه ها، مسیل ها، حتی رودخانه هایی که به خصوص در شبانه روز خشک به نظر می رسند دوری کنند، حضور در داخل آن بسیار خطرناک است. در رودخانه. در امامزاده داوود اتفاق افتاد. و این روزها در بسیاری از نقاط کشورمان شاهد هستیم که همین موضوع است».

نقشه خطر باران