بازی درمانی: فرصتی برای تنوع بخشیدن به جریان درآمد خود؟


با وجود اینکه تنها در مراحل اولیه خود است ، انتظار می رود بازار جهانی بازی های سلامت تا سال 2026 به 50 میلیون دلار درآمد برسد. شیرجه تحقیق مقاله از Yahoo Finance بازی سازی یک فرصت کلیدی برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی است تا جریان درآمد خود را در ابتدای بخش بازار متنوع کنند.

برای دستیابی به اهداف و اعمال آنها در سایر زمینه های فعالیت برای تشویق تعامل ، نیاز به گیمینگ عناصر معمولی بازی مانند گلزنی ، رقابت و پیروی از قوانین است. در سال 2020 ، FDA اولین بازی ویدیویی نسخه ای ، EndeavorRx® را برای کودکان مبتلا به ADHD تأیید کرد. انواع دیگر بازی های پزشکی ، مانند استفاده از واقعیت مجازی برای مدیریت درد و بازی های مبتنی بر تلفن های هوشمند برای شناسایی بیماران در معرض بیماری آلزایمر ، مورد بررسی قرار گرفته است و بسیاری دیگر از آنها در مراحل توسعه قرار دارند.

در مرحله بعد ، تعجب آور نیست که نرخ رشد سالانه مرکب (CAGR) 11.9 for برای بازار بازی سازی مراقبت های بهداشتی در دوره پیش بینی 2019-2026 پیش بینی می شود ، از تقریبا 19 میلیون دلار به 47 میلیون دلار. CAGR نرخ رشد سرمایه گذاری را در صورت ثابت ماندن نرخ رشد و سرمایه گذاری مجدد درآمد در پایان هر سال توصیف می کند. در حالی که این نوع رشد ثابت عموماً محتمل تلقی می شود ، درصد CAGR همچنان شاخص خوبی برای پتانسیل سرمایه گذاری محسوب می شود.

به گفته تحلیلگران در Research Dive ، مردم در سراسر جهان بیشتر مراقب سلامتی خود هستند زیرا سلامت آنها تحت تأثیر پذیرش سریعتر سبک زندگی مدرن قرار می گیرد ، که شامل افزایش استفاده از برنامه های سلامتی برای نظارت بر داده های سلامتی آنها می شود. در حالی که پیش بینی می شود این عوامل باعث افزایش بازی سازی جهانی مراقبت های بهداشتی شود ، تحلیلگران هشدار می دهند که استفاده نادرست از بازی ها و هزینه های بالای مرتبط می تواند رشد را در سال های آینده محدود کند.

در همان مقاله Research Dive ، گفته شد که بر اساس نوع بازی ، درآمد بخش فرعی بازی های گاه به گاه 8 میلیون دلار بوده است. بازی های گاه به گاه ، که شامل بازی های آرکید و بازی های پازل با جذابیت گسترده است که می تواند به ردیابی کاربر کمک کند انتظار می رود که سهم بازار در دوره پیش بینی همچنان ادامه یابد.

با استفاده از برنامه ، محققان Research Dive پیش بینی می کنند که بخش فرار اجباری محبوب ترین خواهد بود و انتظار می رود درآمد در دوره پیش بینی از 11.5 میلیون دلار فراتر رود. این تعداد به دلیل افزایش استفاده از برنامه های مختلف برای سلامتی و تناسب اندام برای مقایسه عملکرد ، یکی از انگیزه های اصلی پشت بازی های بزرگ ، به تعداد روزافزون علاقه مندان به تناسب اندام نسبت داده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید