بالاخره رسمی شد. کاوه رضایی به استقلال بازگشت


کاوه رضایی به استقلال بازگشت تا این انتقال که مدت ها پیش قطعی شده بود بالاخره شکل رسمی پیدا کند. حالا بعد از پنج سال مهاجم سرشناس آبی ها اینجاست.

به گزارش ورزشی همینطور سه هفته پیش از اتحاد قطعی کاوه رضایی و استقلال خبر دادیم حالا بعد از گذشت این مدت زمان زمان افشای این خرید جالب و خواسته هواداران استقلال فرا رسیده است.

به نظر می رسد در این مدت مسائلی مانند حضور کاوه در ایران و انجام تست های سلامت به دلیل سابقه مصدومیت رضایی دلیل تاخیر مدیران استقلال در رسمی شدن خبر استخدام کاوه رضایی بوده است.

رضایی که پیراهن تیم ملی فوتبال ایران را در تمامی سطوح بر تن کرده است، برای اولین بار با پیراهن فولاد خوزستان در فوتبال ایران ظاهر شد و پس از آن تا سال ۱۳۹۴ با تیم های سایپا و ذوب آهن سطح خوبی از خود نشان داد. زمزمه حضور او در پرسپولیس بود، او با قراردادی به استقلال پیوست و اولین بازیکن فصلی بود که استقلال با علیرضا منصوریان موفقیت چندانی نداشت.

رضایی با زدن یکی از گل های استقلال در بازی برگشت فصل که منجر به پیروزی استقلال شد، در بین هواداران استقلال به شهرت رسید. اما پس از آن فصل، کاوه به فوتبال بلژیک رفت و روزهای خوبی را در تیم شارلوا سپری کرد، هرچند در باشگاه های بروشه و اودهورلی تجربه های ناموفقی داشت.

حالا با اعلام رسمی باشگاه استقلال، کاوه رضایی به استقلال بازگشت و به زودی به اردوی ترکیه ای این تیم می رود.

کاوه رضایی به استقلال پیوست
بالاخره رسمی شد. کاوه رضایی به استقلال بازگشت

انتهای پیام