بانک توسعه تعاون طی تفاهم نامه در حال ارائه خدمات به جامعه پزشکی است


بانک توسعه تعاون طی تفاهم نامه در حال ارائه خدمات به جامعه پزشکی است

محمد شیخ حسینی رئیس بانک تعاون در دیدار با مدیران نظام پزشکی کشور گفت: پزشکان یکی از سرمایه های اجتماعی کشور محسوب می شوند که نقش بی بدیلی در سطح جامعه دارند.
وی افزود: نقش پزشکان در ارتقای شاخص توسعه انسانی HDI بسیار مهم است و تمامی اقدامات برای ارتقای سطح سلامت و سلامت از طریق این عزیزان انجام می شود و راهی که جامعه پزشکی در زمینه اقتصادی و اقتصادی در پیش می گیرد. جهت. توسعه اجتماعی و رفع فقر بسیار نزدیک به وظایف و رسالت است، بانک توسعه تعاون وجود دارد.
شیخ حسینی گفت: پزشکان از جمله مشاغلی هستند که به طور کلی بانک ها تمایل زیادی به ادامه ارائه خدمات دارند و بانک تعاون تجربه نیز در سال های اخیر محصولاتی مانند درمان را برای تسهیل خدمات طراحی و اجرا کرده است. هزینه های درمان بیماران.”
رئیس بانک تعاون تجربه تاکید کرد: سازمان نظام پزشکی کشور همواره خواهان ساماندهی مشکلات پزشکان و افزایش انگیزه آنها برای ارائه خدمات درمانی بهتر به آحاد جامعه بوده و بانک تعاون تجربه آماده است. یک سازمان پزشکی باشد. موسسات اعتباری، بانک ها و مسئول امور مالی از جمله تامین تجهیزات، دفاتر و همچنین تسهیل در پرداخت هزینه های درمانی.
شیخ حسینی تصریح کرد: نمایندگان بانک توسعه تعاون و سازمان نظام پزشکی کشور طی جلساتی شرایط را برای انعقاد سند تفاهم آماده می کنند و تلاش می شود مهم ترین ارکان همکاری و تسهیل فعالیت ها لحاظ شود. پزشکان در این قرارداد می شود و طبق رویه ها و رویه ها خدمات بانکی بین پزشکان گسترش می یابد.
در این جلسه دکتر دکتر محمد رئیس زاده رئیس سازمان نظام پزشکی کشور رضا مصلمی، مدیر عامل صندوق تعاون و رفاه سازمان نظام پزشکی کشور، اکبر رنجبرزاده معاون اجتماعی و مجلس شورای اسلامی سازمان نظام پزشکی، یونس کلانتری رئیس اداره کل مشتریان و توسعه بازار و حمید بختیاری معاون طراحی و توسعه محصولات اداره کل مشاوره بازرگانی و توسعه محصول نیز حضور داشتند.

پست بانک توسعه تعاون با انعقاد تفاهم نامه خدمات خود را به جامعه پزشکی ارائه کرد appeared first on پایگاه خبری تحلیلی افق. ظاهر شد.