با تامین کننده – جیل زیمرمن آشنا شوید


عکس جیل زیمرمن
جیل زیمرمن، CRNP

جیل زیمرمن، پرستار رسمی ثبت شده، آخرین ارائه دهنده ای است که به کیستون اینترنال مدیسین ملحق شده است، اما کار در مراقبت های بهداشتی برای او چیز جدیدی نیست.

او گفت: “من ۲۲ سال در بخش مراقبت های بهداشتی در نقش های مختلف، از منشی واحد در بخش اورژانس محلی تا تبدیل شدن به یک RN در بخش مراقبت های پیشرونده، کار کرده ام.” “در طول سالها، سپس به مدرسه بازگشتم تا BSN (لیسانس علوم پرستاری)، سپس MSN (کارشناسی ارشد علوم پرستاری)، سپس DNP (دکتر پرستاری) دریافت کنم. من واقعا از مراقبت از جامعه لذت می برم، بنابراین بدون تردید تصمیم گرفتم سفر شغلی ام را کامل کنم و پرستار خانواده شوم.»

گیل که اهل گرین‌کاسل، پنسیلوانیا است، مدرک Associates RN را از کالج اجتماعی هاگرستون به دست آورد و بعداً در دانشگاه ایندیانا وسلیان، دانشگاه کاپلا و دانشگاه برادلی برای درجه‌های پرستاری پیشرفته تحصیل کرد. او تحصیلات خود را در دانشگاه جهانی پردو به پایان رساند و مدرک کارشناسی ارشد خود را با تمرکز بر پرستار خانواده دریافت کرد. او احساس شهر کوچک این منطقه را دوست دارد، بنابراین وقتی یک فرصت تجاری برای کیستون هلث جیل پیش آمد، می‌دانست که برای او مناسب است.

او گفت: «کی استون بسیار متمرکز بر جامعه است. “من افراد سازمان، ماموریت و چشم انداز آنها را به طور کلی دوست دارم. من کار خود و بیمارانم را دوست دارم. همیشه بهترین کار را برای آنها انجام خواهم داد هر بار که آنها را ببینم. من به هر فردی اهمیت زیادی می دهم و آنها را درمان می کنم. انگار خانواده من هستند.»

زمانی که جیل از بیماران مراقبت نمی کند، از فعال بودن با بچه هایش لذت می برد و با شرکت در تیم های ورزشی و رویدادهای آنها، خود را مشغول نگه می دارد.

او گفت: “من عاشق گذراندن وقت با بچه هایم در سافتبال سریع با دخترم، سفر بیسبال، فوتبال یا کشتی گرفتن با پسرم هستم.” من همچنین از مسابقات درگ با خانواده ام لذت می برم.

مردم ممکن است از دانستن چیزی در مورد جیل تعجب کنند که او زمانی یک تشویق کننده رقابتی بود که ۷ بار یک آمریکایی تماماً آمریکایی بود و در سال ۱۹۹۵ NFL Pro Bowl در هاوایی تشویق می کرد!

به کیستون خوش آمدید، جیل!

پذیرش نسل جدید بیماران مراقبت های اولیه برای اطلاعات بیشتر در مورد کیستون اینترنال مدیسین اینجا را کلیک کنید.

رژیم لاغری سریع