با تامین کننده – کیمبرلی اسلایدر آشنا شوید


عکس کیمبرلی اسلایدر
اسلایدر کیمبرلی

برای پرستار اطفال ثبت شده کیمبرلی اسلایدر، مراقبت از کودکان تمرکز حرفه ای او بوده است. کیمبرلی پس از گذراندن بیش از پنج سال کار در بخش مراقبت های ویژه کودکان در هرشی به عنوان یک پرستار ثبت نام شده، تصمیم گرفت به تحصیلات خود ادامه دهد تا یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی شود.

او گفت: “من همیشه نمی دانستم که می خواهم CRNP اطفال شوم، اما از ابتدای حرفه پرستاری خود همیشه می دانستم که می خواهم با کودکان کار کنم. از پرستارانی که در کنار آن کار می کردند بسیار الهام گرفتم. واحدی که مرا تشویق کرد که به مدرسه برگردم تا یک CRNP بشوم».

تحصیلات عالی کیمبرلی با مدرک لیسانس علوم بهداشتی از کالج گتیزبورگ آغاز شد و سپس نامزدهای RN و CRNP خود را از دانشگاه درکسل دریافت کرد. هنگامی که کیمبرلی از افتتاح یک پرستار اطفال در کیستون هلث مطلع شد، درخواست داد و در طی فرآیند مصاحبه متوجه شد که کیستون جایی است که می‌خواهد حرفه خود را در پزشکی دنبال کند.

او گفت: “من به چندین مکان مختلف برای کار فکر می کردم، اما هدف و ماموریت کیستون از همه موسسات متمایز بود.” به علاوه، کارکنان و رهبری که من ملاقات کردم، همه آنقدر مهربان و واقعاً مهربان بودند که می‌دانستم می‌خواهم در این محیط در کنار این افراد کار کنم.»

هنگامی که از کیمبرلی در مورد بخش مورد علاقه او از عضویت در تیم CRNP پرسیده شد، به تفاوتی که کارکنان پزشکی می توانند در زندگی بیماران خود ایجاد کنند، اشاره کرد.

من عاشق کمک به کودکان و والدینشان هستم که با بیماری فعلی خود کنار بیایند یا با آموزش آنها در مورد بهترین روش مراقبت از علائم خود یا فقط با اطمینان دادن به والدین که همه کارهای درست را انجام می دهند.”

در حالی که کیمبرلی در طول تحصیلات کارشناسی خود مدتی را در گتیسبورگ گذراند، او تازه وارد چمبرزبورگ شده بود و مشتاقانه منتظر بود تا در مورد این منطقه اطلاعات بیشتری کسب کند.

او گفت: “من در حومه فیلی بزرگ شدم، اما در شش سال گذشته در هرشی زندگی کرده ام.” “وقتی هوا گرم شد، قصد دارم بیرون بیایم و با سگم مسیرها و پارک های منطقه را کاوش کنم. همچنین امیدوارم به گتیزبورگ برگردم تا ببینم دانشگاه و شهر چگونه تغییر کرده است.”

زمانی که کیمبرلی مشغول مراقبت از جوانترین بیماران کیستون نیست، همچنان مشغول سرگرمی های فراوان خود است.

در دو سال گذشته، من مربی هاکی روی چمن برای لیگ جوانان در هرشی بوده‌ام. من همچنین بسیاری از اوقات فراغت خود را صرف دیدار با خانواده ام و فعال ماندن در کنار سگ هایم می کنم، زیرا سگ های خسته سگ های رفتار بهتری هستند. من عاشق سگ هستم و در حال حاضر پنج نفر دارم که قطعاً محدودیت من است! “

به کیستون، کیمبرلی خوش آمدید!

رژیم لاغری سریع