با کمک یک ردیاب تناسب اندام، تجزیه و تحلیل مناسب را دریافت کنید

شما تعداد زیادی دستگاه سلامتی و تناسب اندام را در بازار پیدا خواهید کرد که می توانند در محاسبه حرکت پا، ضربان قلب، ارتفاع و همچنین دمای بدن به شما کمک کنند. این نوع جدید دستگاه ها بینش های کلیدی در مورد سلامت و تناسب اندام شما ارائه می دهند. برای اینکه بفهمید آیا این ردیاب های تناسب اندام ارزش پول شما را دارند، باید عملکرد و عملکرد آنها را بررسی کنید. ردیاب های تناسب اندام دستگاه های کوچکی هستند که می توانید هنگام ورزش در باشگاه روی مچ دست خود ببندید. نوع استاندارد ردیاب تناسب اندام شامل یک شتاب سنج است که حرکات شما را در طول یک جلسه تمرین اندازه گیری می کند.

شما می توانید این اطلاعات را در یک گرافیک بسیار آسان در اینترنت یا تلفن همراه ردیابی کنید و یک دید کلی در مورد سلامت کلی خود داشته باشید. موثرترین ردیاب های آمادگی جسمانی از ارتفاع سنج داخلی استفاده می کنند که ارتفاع را اندازه گیری می کند. ردیاب تنها با شتاب سنج نمی تواند بین دویدن آهسته و سریع تفاوت قائل شود. اگر از یک پله طولانی که دارای ۱۰۰ پله است بالا بروید، ردیاب تناسب اندام با ارتفاع سنج تصویر صحیح تری از کالری سوزانده شده را به شما ارائه می دهد.

اساساً دو نوع ردیاب تناسب اندام وجود دارد. ردیاب های قابل حمل و ردیاب های دستی. ردیاب های قابل حمل مانند نوارهای کوچکی هستند که می توانید روی مچ دست خود ببندید. ردیاب های دستی حجیم تر از ردیاب های مچ دست هستند، بنابراین باید آنها را در دست خود حمل کنید.

ردیاب های قابل حمل فوق العاده هستند به این دلیل که معمولاً جمع و جور هستند و بیش از ۲۰ گرم وزن ندارند. هیچ کس نمی تواند بفهمد که زیر پیراهن خود پوشیده اید یا خیر. آنها به قدری سبک هستند که خود شما یک دفعه آن را فراموش خواهید کرد. ردیاب‌های دستی به اندازه ردیاب‌های قابل حمل محبوب نیستند، زیرا مردم به جای آن‌هایی که باید همیشه همراه خود داشته باشند، از چیزهای فشرده استفاده می‌کنند. استفاده از ردیاب تناسب اندام هیچ ضرری ندارد زیرا آنها توسط برترین برندهای ورزشی و الکترونیکی جهان ساخته شده اند. علاوه بر این، آنها تمام تست‌ها و روش‌های دشوار را انجام می‌دهند تا مطمئن شوند که در پایان کاربر به خوبی کار می‌کنند.

بنابراین می‌توانید بدون هیچ مشکلی از آن‌ها استفاده کنید زیرا توسط متخصصین آزمایش شده و همچنین توسط مقامات دولتی تأیید شده است. شما می توانید از مزایای چنین دستگاه های عالی استفاده کنید و سلامت خود را به طور روزانه تجزیه و تحلیل کنید. انجام تمرینات ورزشی و ورزش تنها نیمی از کار انجام شده است زیرا باید بدانید کالری دقیق سوزانده شده توسط شما و وضعیت فعلی قلب شما چگونه است. فعالیت بیش از حد بسیار خطرناک است و می تواند باعث سکته قلبی و سایر مشکلات قلبی نیز شود.