بحث آزاد و گزینه های غیر منتظره؛ آیا جانشین فرمانده آبی ها مشخص شده است؟ – پایگاه اطلاع رسانی تحلیلی افق


باشگاه استقلال همچنان در حال مذاکره با گزینه های مختلف مربیان در این تیم است، اما جلساتی را با بازیکنان لیگ برتری برای لباس پوشیدن این تیم برگزار می کند. پس از انتشار اخباری مبنی بر توافق اولیه آبی ها با تعدادی از سربازان و البته سعید صادقی، امروز مدیران باشگاه به سراغ یکی از بازیکنان لیگ برتری رفتند.

محمود قائد رحمتی، هافبک آلومینیوم اراک بازیکنی است که امروز با مدیران باشگاه استقلال دیدار کرد تا در صورت توافق فصل آینده آبی پوشان شود. این بازیکن در لیگ امسال حضور خوبی در تیم مهدی رحمتی داشت.

گفته می شود قائد رحمتی از سوی باشگاه سپاهان نیز شناخته شده است. استقلالی ها در خط هافبک با قائدر حمتی با زبیر نیک نفس و البته مهدی پور و چشمی سه بازیکن برتر مذاکره کرده اند. البته در این تیم سعید مهری هم نیمکت نشین است.

به نظر می رسد مذاکراتی با این بازیکن انجام شده تا احتمال حضور مهدی پور پر شود. گفته می شود هافبک آبی ها از لیگ ستارگان قطر پیشنهاد دارد و می تواند از استقلال جدا شود.

باید منتظر ماند و دید گفتگوی آزادگان و رهبر ۳۱ ساله به کجا ختم می شود. قائد رحمتی پیش از این سابقه حضور در تولید پوشاک، نفت سپاهان و مسجد سلیمان را دارد.