برداشت سالاد کیل و سیب زمینی شیرین – رستوران BJ


اگر فقط به دنبال دستور پخت کلم پیچ و سالاد سیب زمینی شیرین هستید، اینجا را کلیک کنید.برو به دستور پخت“دکمه بالا برای پرش از به‌روزرسانی زندگی من! اگر خواننده یا دوست وفاداری هستید که می‌خواهید درباره آخرین اتفاقات من بخوانید، به خواندن ادامه دهید.

آشپزخانه آسایش پاییز @ رستوران پی جی

این غذای سالاد کلم پیچ و سیب زمینی شیرین در اصل توسط من و دوست/همکارم سرنا تام برای دوره مدیریت عملیات رستوران اقتباس شد. در یک سال معمولی (غیر کووید)، رویداد رستوران خود را شخصاً در رستوران آموزشی دانشجویی خود در محوطه دانشگاه برگزار خواهیم کرد. در عوض، در این ترم ما به سادگی بیشتر جنبه های برنامه ریزی و تدارکات دوره را مرور می کنیم (به عنوان مثال، نوشتن دستور العمل های استاندارد، کارت های هزینه، و یک برنامه بازاریابی).

اگر می‌خواهید آن را بررسی کنید، صفحه رویداد اینجاست: https://www.uguelph.ca/pjs/event/fall-Comfort-kitchen-pjs

موضوع ما “آشپزخانه راحتی پاییزی” است، و آیتم های منوی انتخاب شده برای منعکس کننده آن است. اگرچه غذای اصلی ما سالاد است، اما امیدواریم که سیب زمینی شیرین سوخاری، نخود تند، برنج قهوه ای گرم، و نت های افرا در گردوی برشته شده به ایجاد حال و هوای گرم پاییزی کمک کنند. برای سایر موارد منوی تخصصی ما به زیر مراجعه کنید:

معمولاً می‌توانیم یک روز فعال را در رستوران سپری کنیم. ۷ صبح دریافت و مدیریت تیم رستوران ما (کارکنان منتظر، سرآشپزهای خط و غیره)، انجام تمام کارهای آماده سازی، بازاریابی رویداد ما (و شرکت در نماز)، تعطیلی، و موارد دیگر. نداشتن این تجربه در عین برد و باخت است. از سوی دیگر، ما آموزش تجربی واقعی و عملی را که این دوره برای ارائه فرمت شده است، دریافت نمی کنیم. از سوی دیگر، ما استرس بالقوه بسیار بیشتری نسبت به آنچه که معمولاً یکی از استرس زاترین تجربیات دوره را برای یک دانشجوی تغذیه و رژیم غذایی در UofG نشان می دهد، ذخیره کردیم.

پشت صحنه! من به طور تصادفی این عکس زیبا، تاریک و بد خلق را زمانی گرفتم که تمام وسایلم را از پس‌زمینه‌ام حذف کردم تا پاک‌سازی کنم.

من اولین حلقه های IG/TikToks خود را ساختم!

این یک تجربه سرگرم کننده و آزاردهنده بود. من مطمئناً دیر به این بازی رسیده‌ام، اما حلقه‌های الهام‌بخش زیادی از عکاسان غذا در IG دیده‌ام. (برای یک طراحی عالی به @moriah.brooke مراجعه کنید!) من صادقانه نمی دانم که چگونه مردم آن را به این راحتی نشان می دهند. ممکنه یه تمرین باشه شاید داشتن سه پایه کمک کند. مطمئناً هنگام تلاش برای افزودن متن و موسیقی، استفاده از TikTok بسیار آسان‌تر است.

با این حال، فکر می کنم سعی می کنم ویدیوهای کوتاه بیشتری ایجاد کنم تا به پست های وبلاگ اضافه کنم! فکر می‌کنم این محتوای سرگرم‌کننده و غنی‌کننده است که می‌توان به سرعت جمع‌آوری و تماشا کرد (برخلاف ویدیوهای طولانی YouTube). در اینجا دو موردی که من ساختم (بدون اسکریپت به دلیل صادرات کیفیت کشته) هستند:

۱. جمع آوری سالاد شلغم و سیب زمینی شیرین:

۲. طراحی آپارتمان سالاد کلم پیچ و سیب زمینی شیرین را برداشت کنید

تجهیزات عکاسی جدید؟

یکی دیگر از چیزهای جالب برای به اشتراک گذاشتن … شاید برخی از مواد عکاسی جدید! من به تازگی پس‌زمینه‌های جدیدی خریدم تا با آن‌ها بازی کنم (از جمله پس‌زمینه‌ای برای عکاسی تاریک و بد خلق – می‌دانم، بی‌نام تجاری). امیدوارم یک سه پایه با بازوی دراز در آینده من نیز باشد تا بتوانم جلوی تعریق و شکستن کمرم را بر روی پیک های بالا بگیرم.

این تقریباً برای به روز رسانی های من است! دستور العمل زیر دقیقاً همان چیزی نیست که اگر میز را در PJ رزرو کنید، به دست می آورید، زیرا این امر بسیار پیچیده خواهد بود! این یک غذای آماده برای زنبور عسل است. از تهیه این غذا با اقتباس از این دستور توسط Pinch of Yum لذت ببرید.

عشق زیاد،

سوف با قلب نوشته شده است.

دستور العمل های بیشتری می خواهید؟ برای کاتالوگ دستور پخت من اینجا را کلیک کنید.رژیم لاغری سریع