برنامه غذایی عالی برای تغذیه ماهیچه ها که هالک باورنکردنی را شرمنده می کند

من قصد دارم برنامه غذایی محرمانه خود را که برای حمایت از تغذیه ماهیچه هایم برای افزایش وزن و کاهش چربی بدن استفاده می کنم، فاش کنم. من قصد دارم یک کلمه کثیف بگویم یا … آیا شما برای آن آماده اید؟

بله، این غذا یک سالاد است! و نه … شما مجبور نخواهید بود که ماز خود را بجوید. با کمال تعجب، سالاد من سنگ می کند و طعم آن عالی است!

این یک سالاد دوست داشتنی مانند خوردن کیش نیست. و برای بچه ها کاملا قابل قبوله … نگران نباشید … باشگاه بچه ها رو چک کردم گفتند مشکلی نداره .

نمی توان من را متهم به عدم انجام اقدامات لازم کرد.

در حال حاضر، من عشق خوانندگانم را احساس نمی کنم. احساس منفی می کنم … مقاومت گسترده … مخالفان … شک به توماس …

همین الان به شما می گویم … این سالاد کم کالری نیست. کم چرب نیست و قطعا کربوهیدرات کمی ندارد!

پس چیست؟

بسیار خوب. خوب در حال حاضر! اسب های خود را نگه دارید تگزاس… من این برنامه غذایی سالم را برای به دست آوردن عضلات طراحی کردم، بنابراین این دستور العمل سالاد ویژه برای کسانی که می خواهند عضلات خود را رشد دهند عالی است.

اجازه دهید برخی از فواید دیگر سالاد فوق العاده مخفی خود را خلاصه کنم… این سالاد دارای هزاران ویتامین، مواد معدنی و آنتی اکسیدان است. برای رشد عضلات بهینه و سرشار از پروتئین، چربی و کربوهیدرات با کیفیت خوب است. بعد از خوردن سالاد من … شما هوس خوردن شیرینی های قندی یا چیزهای مزخرف دیگری که چیزی به نتیجه نهایی اضافه نمی کند اما مستقیماً به دسته های عشق شما می رسد نخواهید داشت.

از زمانی که شروع به خوردن سالاد سالم مخصوص خود کردم … متوجه شدم که مانند گذشته هوس شکر یا بیابان ندارم. من معتقدم این به این دلیل است که تمام مواد مغذی مورد نیاز بدنم را دریافت می کنم …

بنابراین حدس می‌زنم زمان آن رسیده است که سالاد فوق‌العاده مخفی خودم را فاش کنم … (دیگر رازی نخواهد بود …)

یک تا دو فنجان برگ اسفناج (حتما خوب بشویید)

یک تا دو فنجان کاهو برگ مخلوط

یکی دو عدد هویج را خرد کنید

نصف آووکادو را خرد کنید

دو تخم مرغ آب پز سخت را خرد کنید (توجه به نئاندرتال ها: اگر می توانید تخم مرغ را روی پیشخوان آشپزخانه بچرخانید – تخم مرغ آب پز سفت است)

حدود ۱۵ عدد اسپند را خرد کنید

یک چهارم فنجان زغال اخته یا زغال اخته خشک شده

به آرامی سالاد را با سس مخصوص سالاد خانگی من که ۷۵ و سرکه بالزامیک و ۲۵ درصد روغن زیتون فوق بکر است بریزید. خوب… هیچ چیز خاصی در مورد آن وجود نداشت، به جز اینکه زباله زیادی در آن وجود ندارد، همانطور که در سس های سالادی که از سوپرمارکت ها می خرید پیدا خواهید کرد.

چیزی که در مورد این سالاد عالی است این است که ارزان است … آماده شدن زودتر از موعد … خوشمزه … بسیار مغذی … مقدار زیادی آنتی اکسیدان.

من ریاضی را دوست ندارم… پس اگر می‌خواهید تجزیه دقیق همه اجزا به پروتئین، کربوهیدرات، فیبر، چربی‌های خوب و کالری را بفهمید، مهمان من باشید.

بسیار خوب … من ریاضی را انجام می دهم زیرا سردبیرم به من گفت اگر این کار را نکنم اخراج خواهم شد. اعداد باید خیلی نزدیک باشند اما روی سنگ حک نشوند…

پروتئین حدود ۲۳ گرم است. کربوهیدرات حدود ۴۸ گرم است. فیبر حدود ۱۲ گرم است. چربی حدود ۴۵ گرم است. و کالری حدود ۶۵۰ گرم است.

ولی! اندازه سالاد را متناسب با نیاز خود تنظیم کنید. اگر می‌خواهید برای کاهش وزن کالری منفی دریافت کنید، اندازه سالاد را تنظیم کنید. اگر شما هم مثل من هستید … در تلاش برای افزایش وزن عضلانی هستید … می توانید یا با این سایز سالاد بمانید یا برای رسیدن به اهداف کالری خود آن را افزایش دهید.

نکته ای کوتاه در مورد میزان چربی بالای این سالاد. این برای تو خوب است. این مزخرفات در مورد رژیم های کم چرب را باور نکنید. من به شما می گویم، کاهش چربی های خوب ایده خوبی نیست … حتی اگر در تلاش برای کاهش وزن هستید. می بینید، چربی های خوب به دور کمر شما نمی افزایند… این کالری ناشی از غذاهای ناسالم است که می خوردید.

این سالاد فوق العاده دارای ترکیبی سالم از پروتئین ها، کربوهیدرات ها و چربی های خوب است که از ماهیچه ها و عملکردهای سالم بدن پشتیبانی می کند. و به راحتی درست می شود و بسیار خوشمزه است. آن را امتحان کنید… شرط می بندم که آن را دوست خواهید داشت… خیلی بهتر از خوردن آن سالادهای ساده کوه یخ که بسیاری از رژیم گیرندگان می خورند… و کاملاً از آن متنفرند.

فقط امتحانش کن …